Skocz do zawartości

SPEKTRUM DX6-czy warto kupic??


amatorsky

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegow=mam pytanka== czy wrto kupic aparature Spektrum DX6-jakie sa Wasze opinie czy dobrze wspolpracuja z odbiornikami Orange R620X-jak jest z telemetria w tych odbiornikach i jaki maja zasieg-czy aby odczytac napiecie pakietu trzeba dodatkowy czujnik czy wystarczy kabelek i podlaczenie akumulatora bezposrednio do odbiornika??=poprosze o opinie i rady=pozdrawiam

 

http://allegro.pl/aparatura-6-kanalowa-spektrum-dx6-2-4-ghz-mode-1-4-i6007536853.html

 

 

http://allegro.pl/orangerx-r620x-6ch-2-4ghz-dsm2-dsmx-cppm-i6005060257.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką od dwóch sezonów, sprawdza się bardzo dobrze.

Odbiorniki z "orenga" działają bez problemo.

Telemetria, jak telemetria - działa. (mam TM1000).

 

Jak planujesz zakup to radzę uwzględnić baterię li-po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-dzieki za odpowiedz-czy mowisz o tym odbiorniku R620X-bo znalazlem opis ze telemetria w nim dziala na krotki dystans choc zasieg samego odbiornika jest 1km-czy tak jest w rzeczywistosci??A co do baterii to tylko na akumulatorze -na barerie bym nie starczyl kasy.Moze jakis pakiet NiMh ale tylko spiek nie w koszyczku lub LiPo.


Jeszcze mam prosbe -jak wysoki jest od podstawy do konca anteny ten nadajnik=pytam bo nie wiem czy sie zmiesci w mojej walizeczce-bo sadze ze antena jest na sztywno-pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do baterii, to mam na myśli li-po. Weź pod uwagę że złącze wejściowe w nadajniku jest dość nie typowe. Ja mam dedykowanego lipola do tego radia i przy dość intensywnym lataniu ładuję raz na miesiąc. Pojemność o ile mnie pamięć nie myli 4000mah.

 

Co do odbiornika to nie mam konkretnie tego, ale inne zakupione na HK.

 

Nadajnik zmierzę i podam, ale obecnie jest w garażu więc dopiero po południu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.