Jump to content

Ralu

Modelarz
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Ralu

 • Birthday 08/16/1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Sosnowiec
 • Zainteresowania
  Historia lotnictwa.
  Symulatory lotnicze.
 • Imię
  Mariusz

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. S. Skalski - klasyka, super książka. Ale ja dla odmiany polecę coś z drugiej strony: Walczyłem dla Führera - Heinz Knoke.Bardzo fajnie napisana powieść.
 2. Bommer, mam Dx6 i dzała z każdym odbiornikiem orange (DSMX, DSM2) > twoja też będzie działać.
 3. Ralu

  Pierwszy lot Pipera PA25

  Odpadło skrzydło. Film jest słabej jakości z telefonu, ale niestety nie dysponowaliśmy lepszym sprzętem.
 4. Ralu

  Pierwszy lot Pipera PA25

  Nie, nie to dzieło kolegi z za naszej południowej granicy. Kolega Tomek, kupił w zeszłym sezonie i to był jego pierwszy lot tym modelem.
 5. Witam. Dzisiejsza piękna pogoda przywiodła na nasze klubowe lotnisko w Bobrownikach wielu modelarzy. Niestety nie wszystkim dane było przywieźć swoje modele w jednym kawałku. Zamieszczam film z kraksy jak w tytule.
 6. Heniu, gratulację! Pięknie wyszedł. Mogę zaznaczyć, że na żywo mocno zyskuje. Na zdjęciach wygląda skromniej.
 7. Cześć, Nasz kolega klubowy w Bobrownikach na urodziny swojej córki robił przeloty z banerem. Widziałem jego próby na lotnisku i nawet to wychodziło bardzo przyzwoicie. Co prawda rozmiary baneru nie były zbyt duże i był holowany przez małego elektryka, ale nie było z tym większych problemów. Startował z zapiętym banerem i z nim siadał. Cały problem polegał na ułożeniu baneru w locie, tak aby był do odczytania. Trzeba było dociążyć koniec ciągniętego elementu aby się właściwie układał w locie. Po 40 min prób wychodziło to bardzo ładnie. Pozdrawiam.
 8. Krzysztof sorki jeśli uznasz to za nietakt....? Czym Ty się zajmujesz zawodowo? Twoje rozwiązania i pomysłowość wyrywają z butów? Jak wszyscy tam u Ciebie takie "cwaniaki" to mamy drugą "dolinę krzemową"!!! Wielki wyrazy uznania!!
 9. Jak już jest ten temat, to warto zauważyć iż, jeden z naszych kolegów ma osobisty wkład w tą produkcję. Zasilił plan filmowy swoim modelem P11. Mam na myśli naszego kolegę Henia z naszego klubu w Bobrownikach.
 10. To i ja się dołączam do gratulacji!! Tomek,/ kiedy zobaczę go na naszym lotnisku w Bobrownikach.....???? Już się nie mogę doczekać....?
 11. Dostałem dzisiaj, wszystko ok. Dzięki.
 12. Ja też czekam. Jest nas czterech......
 13. Latam, ale w Bobrownikiach. Można spotkać jak tylko jest dobra pogoda do latania. Dojechać najlepiej od strony Dmowskiego, do końca i za mostkiem w prawo.
 14. Robert, jak jesteś z Sosnowca to masz lokalizacje na lotnisko: 50.298530, 19.207357 Latałem tam dwa sezony, jest ok. Swego czasu było tam wielu modelarzy.
 15. To kiedy możemy się spodziewać koszulek i czapek? Kuba, daj jakieś info.......
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.