Skocz do zawartości

Młody biznesmen, czyli temat naklejek


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Hubert - nie na temat co prawda ale w sprawie naklejek. Jest strona z podanymi wieloma wytwórcami samolotów - prawdziwych. Można z nij sciagnac wzory oznaczeń insygnia itp. W przypadku B-24 to będzie Consolidated, moze cie jeszcze zaciekawi. Niestety tak na szybkiego nie mam linku ale gdzies go mam. Chyba że już sam odnajdziesz lub odnalazłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzieki Irku za dobre chęci, ale ten model już skończyłem ozdabiać.

Nie mam ambicji robienia modeli makietowych, mam za mało czasu na dopieszczanie modeli, ponadto zero umiejętności latania nimi " w skali".

Wolę zabawkowe uproszczenia i tanie tricki, które dają wystarczającą dla moich potrzeb iluzję podobieństwa do samolotu.

06-07-03-122.jpg

Zdjęcie oryginału z muzeum

 

icy%20cold%201.JPG

Naklejki Icy Colda (zwracam uwagę na napis "Strawberry ..." to nie przekłamanie zdjęcia).

 

b24m.JPG

Świadome uproszczenie z wykorzystaniem dostępnych środków - na fotce wygląda wystarczająco dobrze.

Odwrotnie umieszczona "pani" jest z naklejki Icy Colda polakierowanej akrylem (po wyschnięciu lakieru cerę ma popękaną jak dno wyschniętego jeziora, ale i tak nie widać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert znasz juz moją słabość do przejaskrawiania pewnych zjawisk, żeby nie powiedzieć mój nie wyparzony pysk czy też raczej "czcionkę" :)

Chciałem tylko przedstawić jak taka praca wygląda od strony "profesjonalnej", zresztą sam wiesz ile dyskusji spędziliśmy nad logiem tego forum, czy też banerami.

Nic nie ma za darmo, jeśli ktoś mi wtyka kit o swoim profesjonaliźmie, niskich cenach ahah i ohah i nie pokazuje swojego portfolio, to patrzę na to z przez bardzo wielki pryzmat. I tak należało spojrzeć na "ogłoszenie" skazańca.

Nie staję ani po jego , ani po stronie "przerobionych". Sam też nie proponuję Wam swoich usług w tym zakresie, bo tak to mogło być odebrane.

 

"Skazany" podszedł do sprawy bardzo źle i jak widzę nadal tak podchodzi.

 

Wystarczyło że mógł napisać :

- jestem młodym człowiekiem, zbieram na swoją upragnioną aparaturę, tak się składa że mam dostęp do drukarki i możliwość wydruków na foliach, koszt samego wydruku ( materiał, tusz, etc ) to 30 zł, koszt wysyłki 5 zł, mój zarobek - 5 zł. Jeśli ktoś byłby zdecydowany i chętny na naklejkę, proszę o podesłanie OBROBIONYCH I PRZYGOTOWANYCH ( odpowiednie kolory i skala 1 do 1 ) materiałów źródłowych w formie pliku JPG o rozdzielczości minimum 300 dpi.

 

I sprawa jest czysta, bo w tym momencie wiem na co się piszę.

 

A tak młody się wygłupił, ....więc nie wygłupiajmy sie my.

 

Sprawę napiętnować , przykładnie postraszyć, może ukarać i tyle.

 

"....a kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci Lipola w moją stronę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech pierwszy rzuci Lipola w moją stronę

Jeden już wczoraj do Ciebie leciał :wink: , ale brutalne wjechanie Suzuki Swift w tył mojej bryczki uniemożliwiło dostarczenie :evil: .

Żeby nie offtopować szczegóły tego incydentu lepiej będzie rozbierać na czynniki pierwsze w oddzielnym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.