Skocz do zawartości

Misja kamikaze, uszkodzony pakiet.


dimmus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu w szafce w której trzymam narzędzia, ładowarkę i pakiety czuć było zapach jakby alkoholu. Dzisiaj doszedłem do tego skąd brał się ten zapach

7563d1a94ede2357d4c037c33c495afc.jpg

Ten pakiet już kiedyś otwierałem, bo oderwał się kabel do balansowania na jednej z cel. Zawsze jak buzer pipczał, to właśnie przez celę 3 i to mocno odstawała, bo o 0,3 do 0,4 V. Pakiet ma jakieś 4 lata, był przechowywany na początku przez ponad pół roku do pełna naładowany, jest mocno spuchnięty, ale jakieś 1500 - 1800 mAh z niego wyciskałem, wiec szkoda wyrzucać. Myślałem że przez to jedna cela po prostu nie ma już wydajności.

 

Uszkodzenia nie bardzo było widać bo zamaskowali się w kilometrach taśmy izolacyjnej i dopiero po dokładnym przyjrzeniu się było widoczne. Celę wywaliłem, teraz młody ma kolejny pakiet do auta.

84fcde2260b13b8445cdf7f77f788c69.jpg

 

43eed03784f86d441d466eee347b42db.jpg

 

Po sekcji uszkodzonego pakietu, tylko gruba warstwa zewnętrzna była przebita ( na szczęście ). Szczęście też, że nic z dymem nie poszło.

Wysłane telepatycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.