Skocz do zawartości

Pakiet lipol


yarecki61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie.W nadajniku Turnigy mam takiego lipola,i tu mam problem.Radio było włączone przez prawie 2 dni,po prostu zapomniałem wyłączyć (wiem....to się nazywa skleroza).Po podłączeniu pakietu pod łądowarkę,ukazuje się komunikat ...Battery Check Low Voltage.I w związku z tym mam pytanko,czy ten pakiet mogę już wyrzucić do utylizacji????

post-8470-0-04607600-1457257350_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod któreś złącze (2 przewodowe) podącz ładowarkę i ładuj w trybie nimh prądem 0.3A aż napięcie osiągnie 9,5V. Nie można wtedy zostawić ładowarki bez nadzoru.

Wtedy zakończ ładowanie, przełącz w tryb lipo balance i już ładuj normalnie - prądem nie większym niż 0,5A.

Powinien wrócić do żywych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki masz ten nadajnik Turnigy ale ja w swoim mam ustawiony alarm. Jeśli radio jest włączone i nie używane przez 10 min to włącza sie alarm. No i drugi alarm jak napiecie spadnie poniżej 10.5V. Polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.