Skocz do zawartości

Regulatory Markus Hobby


pbsokol

Rekomendowane odpowiedzi

czy to jest tak jak myślę

Pewnie tak, trudno powiedzieć, co jest w środku :D

W moim wykonaniu do kawałka płytki drukowanej (żeby można było przykręcić całość do burty kadłuba) wlutowana jest żeńska połowa golda i rozcięta wzdłuż ( miedź na płytce oczywiście również); po włożeniu męski gold zwiera obwód.

Diodek nie mam i nie wiem do czego służą.

 

Mniej eleganckie :D są rozwiązania z mostkami (Deans, które wcześniej pokazywałem też można zrobic samemu w wersji z goldami; np dwie żeńskie połówki obok siebie na płytce drukowanej, ale odizolowane, i do tego mostek z dwóch męskich połówek).

 

Edit

Tu jest nawet zdjęcie: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=5978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojechana cena!

z wtyczki i gniazdka T (deans) taki włącznik będzie za 3,50 zł

 

temat postu brzmi "Regulatory Markus"

 

Mam więc prośbę, niechże ktoś odpowie na moje pytanie

 

A jakie macie opinie w ogóle o tych regulatorach?

 

To podobno "ruskie" (też robią je w Chinach, jak te "amerykańskie")?

 

Jak się je ustawia? Jest jakaś karta, czy w "pikaczu-mode" ?

Co w nich można ustawić?

albo niech moderator zmieni tytuł wątku na "jak dorobić wyłącznik do regulatora"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
Nooo tak :evil: , ale opinii o tych regulatorach to tam niema :!:
No to się dowiedzieliśmy o regulatorach, a raczej włączniku :?

No ale ten temat dotyczy właśnie wyłącznika, a nie opinii o regulatorach :shock:. Faktem jest, że temat może być nieco mylący, ale pierwszy post już wszelkie wątpliwości rozwiewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym poznać Waszą opinię na ich temat.

 

Zakupiłem ostatnio regulator Markus Hobby 40 , regulator ten ma wbudowany układ BEC natomiast brak jest włącznika/wyłącznika (jak ma to miejsce np w regulatorach Jeti).

W związku z powyższym mam pytanie: w jaki sposób wbudować przełącznik, między które kabelki go wpiąć (kolory kabli: brązowy, czerwony, żółty).

 

Pozdrawiam.

 

 

Hmm, jak dla mnie temat dotyczy też opinii o regulatorach Markusa (pierwszy akapit) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, a bardzo bym się chciał dowiedzieć coś o nim.

W porówaniu do Jeti Eco nie ma ochrony temperaturowej.

Ale czy w którymś z nich jest jakiś sygnał ostrzegawczy przed rozładowanym akumulatorem?

Czy trzeba oddzielnie jakieś czujniki napięcia kupować i w regulatorach tego nie ma? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.