Skocz do zawartości

Kraków piknik :P


lukas

Rekomendowane odpowiedzi

No... ja jako stały bywalec pikniku ,jestem jak zawsze zadowolony :) , muszę przyznać że z pewnością znacznie lepiej trzymano się programu niż w ubiegłych latach przez co cały czas coś się działo. Jak co rok ,na mnie największe wrażenie zrobiły Iskry i... Piperki gdyż jestem ich wielkim fanem ,powoli śmigały nad pasem w prawo w lewo wraz z dwupłatem pana Marka Szufy -te samoloty mają coś w sobie :wink: .

Niestety dziś nie miałem aparatu, więc próbuje wyciągnąć jutro tatę z lepszym sprzętem- były by jakieś foty, ale się zastanawiam czy zaprezentują jutro to co dziś, czy będzie to jakaś okrojona wersja?(może był ktoś bliżej organizatorów i się orientuje?) jeśli będzie tak samo to chętnie obejrzę raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sobote i nawet autografy zelaznych zgarnołem :PZdjec mam pare .A kurat tak mi sie trafiło ze byłem tylko na chwile i akurat jak byla taka przerwa w lataniu :D Bardzo chciałem byc na locie zelaznych ale niestety musiałem juz isc izałapałem sie tylko na akrobacje iskierki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym słowem było super ;) Z roku na rok impreza się rozwija i oby tak dalej.

Naj- naj-większe wrażenie zrobił na mnie pokaz p. Kairysa na Su-26 - tzn. od wstrzymywania oddechu można było dostać zadyszki :) Szkoda tylko, że Żelaźni byli tylko raz w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.