Skocz do zawartości

Sanwa vg 6000 a latanie rc-cam i inne pytania


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając o rc-cam coraz bardziej mnie ta dziedzina zainteresowała. Postanowiłem poczynić kroki w tym kierunku. Mam w tej sprawie parę pytań:

1)Czy mając sanwe vg6000 będe mógł latać poza zasięgiem wzroku??

2)Od czego najlepiej zacząć przyczepić aparat pod skrzydło i później zgrywać filmy na kompa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1)Czy mając sanwe vg6000 będe mógł latać poza zasięgiem wzroku??

Sanwy nie znam,wiec bylbym raczej ostrozny w szacowaniu odleglosci-zasiegu.Poza tym,nie wiem czy dzialalaby dobrze z innym (lepszym rx rc) odbiornikiem.

Sprawdzony i najtanszy (to moja opinia) Pentax E-35.Inne wynalazki,poza markowymi i drogimi Canon,Nikon moga sprawic przykra niespodzianke.

Jest kilka czynnikow ktore wlasnie ten aparat stawiaja w pierszym rzedzie-cena,jakosc,mozliwosci,masa,funkcje.Porownujac do kilkudziesieciu !!! innych,ten wypada najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem linkownie ale wiele linków jest juz nieaktualnych więc zwracam się o radę czy za ok 600-1000zł nabędę zestaw do fpv?? Czy ten zestaw będzie coś warty czy lepiej nazbierać więcej i kupić coś lepszego. Pytam czysto teoretycznie bo narazie jestem spłukany :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.