Skocz do zawartości

Arlechin


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wg mnie trochę za wysokie to podwozie a czy się będzie zwalać na nos to trudno powiedzieć nigdy takiego wysokiego nie miałem :roll: , a powiedz mi skąd wziął się u ciebie pomysł żeby za kółko ogonowe robił pies :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: (2zdjęcie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj obiecalem sobie ,zrobic co sie da, jutro przyjda serwa i ide pojezdzic sobie przed blokiem :mrgreen: .Z racji tego ,ze nie nialem kabla na dokonczenie instalacji, wybralem sie rowerem do elektronicznego i oprocz kabla kupilem 3 migajace diody, tak z ciekawosci.Model wyglada nastepujaco.

 

:ass: :ass: :ass: :ass: :ass: :ass: :ass: (kliknij moja twarz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światełka są tylko dla szpanu :P , latać będę najwyżej późnym popołudniem. Wkurzyłem się, bo serwa dzisiaj nie doszły...Poczta Polska nie powinna się zajmować czymś, czego nie potrafi robić porządnie, przez co będę musiał cały weekend stać z robotą zamiast model oblatywać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro RCsklep czy jakos tak, wyslal wczoraj o 13, wiec jeszcze nic sie nie stalo, chodzi mi o to, ze zawsze dostawalem na nasteony dzien po wplacie...Jestem niecierpliwy ostatnio, bo uswiadomilem sobie, ze koncza sie wakacje powoli :|

Bracie ja na parenaście śrubek czekam 3 dzień i dla mnie to normalne, a rcsklep jest oki 2 dzień po wpłacie i wszystko jest u mnie.

 

Mam nadziej że niebędziesz latał z tymi diodami, szkoda wage tracić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i stało się :) .Model poleciał!

Pierwszy lot: lotka zablokowała się pod kątem 90 stopni, kilka beczek, lądowanie klapnięciem i wyłamanie podwozia.

Poxipol, 10 minut i ...

Drugi lot: start, nawrót, pętla, 2 beczki (>360*/s) ,lądowanie, oklaski instruktora :D

Trzeci lot: podobnie, ale ze stratą kontroli na kilka sekund ,wyprowadzanie modelu z pikowania i lądowanie awaryjne na trawie, idealne, zero uszkodzeń.

Czwarty lot: strata kontroli, pikowanie iiii KRECIK IS DEAD, koniec zabawnych ,czeskich bajek :P

 

 

dsc05928aq1.jpg

dsc05929ct4.jpg

dsc05930ut3.jpg

 

No i naprawa- amputacja mordki :P

 

dsc05931xp7.jpg

dsc05932wa7.jpg

 

Jak naprawie, i beędzie miał kto filmować, to jakiś film skręce.

 

PS.Aha jeszcze jedno, model lata bajecznie :D jak po sznureczku, pętle robi w miejscu, a beczki? tak szybko, że nie orientuje sie, gdzie góra, gdzie dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokanczam naprawe, zrobilem na nowo kilka elementow elektroniki (litowanie kabli :P ).Podczas wyciagania starej, okazalo sie, ze wlacznik byl lekko podpieczony, kable mial za cienkie na te natezenia i byly takie pomarszczone(izolacja), wiec zastapilem go zwykla wtyczka...Czlowiek uczy sie na wlasnych bledach :P .No ale Arlekin, to Arlekin, lubi platac figle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazalo sie, ze wlacznik byl lekko podpieczony, kable mial za cienkie na te natezenia i byly takie pomarszczone(izolacja),

Czyli jednak nie zakłócenia...

A tak przy okazji: gdzie ty ten wyłącznik instalujesz, że ci się smaży??? Czyżby na kablach zasilających między pakietem a ragulatorem? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.