Skocz do zawartości

Płatności w internecie


mazur

Rekomendowane odpowiedzi

W moim nazwisku występuje litera "Ł "czy nie będzie problemów przy płatności kartą?

To i tak masz szczęście! U mnie nie dość, że "Ł" występuje w nazwisku, to i w imieniu! :D

W PayPalu podałem wszystkie dane z polskimi literkami, bo i strona jest spolszczona. W UH wpisałem dane bez PLiterek - żeby np. nie mieli problemów z drukowaniem etykiet adresowych. Wszystko działa pięknie. Sam mniut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Odświeżam stary temat. Czy ktoś z was używa karty typu PRE-PAID, do transakcji poprzez ebay (czy służy komuś ta karta do wpłacania środków na konto do paypal ? ). Rozważam różne sposoby spłacania środków na konto w paypal i się zastanawiam co wybrać.

 

Przykładem takiej karty jest karta w BZ WBK

 

http://premiumshop24.bzwbk.pl/899,130725/Karty_platnicze,Karta_z_doladowaniem_Premium_%E2%80%93_na_zakupy_Internetowe_i_do_sklepow_tradycyjnych/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.