Skocz do zawartości

RWD5- by Skazoo


Shin

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem, już poprawiłem...

 

 

ehh, ja chce miec 14 lat ;) aktualnie 0 czasu zeby skonczyc mojego rwd (jak dlubie to od 00 do 3 w nocy - a do pracy na 9.00) ;/

zostalo mi jedno skrzydlo poskladac i drugie wykonac...

 

jak to nie poleci to nastepny model bedzie juz niestety kupiony (EG Pro), inaczej przed zima nie polatam :D

 

ps. - do budowniczych rwd: rowniez trzesly sie Wam stery kierunku/wysokosci? glownie ten od kierunku strasznie trzesie gdy rozkrece mocniej silnik - okleilem go juz tasma... - mocowanie sterow na tasmie pakowej

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy możecie mi powiedzieć dokładnie jaką mam kupić do tego elektronikę.

Żeby nie była strasznie dobra i droga, ale żebym mógł ją dać do następnego modelu...

NP.

1. Silnik- ...

2. akumulator- ...

3. ...

 

Czy silniczek od CD-ROM'u może być?

 

diem, masz ode mnie pomógł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on wszystko najdroższe kupił...

 

jesli masz mozliwosc to zamow na hobbycity.com, wyjdzie Cie wszystko polowe ceny.

 

na forum jest wiele watkow odnosnie sprzetu do rwd, w polsce musisz liczyc imho minimum 300zl na bezszczotce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wybierz to co ci pasuje cenowo i co wedlug ciebie jest ok pokaz liste (razem z linkami)tutaj a ktos na pewneo pomoze i powie czy dobre wyposazenie wybrales :0

 

ps: Polecam www.hobbycity.com naprawde jak ktos pisal jest durzo taniej szczegolnie jak dolar taki salby (hihih2.08 :jupi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie jeszcze:

Czy zrobić w tym zawiasy z dyskietki czy zwykłe z taśmy. I jaka to taśma ma być żeby trzymała dobrze?

 

I kiedy mogę obkleić taśmą? Może już za późno. Chcę obkleić stateczniki i skrzydła.

 

Wyszły 3 pytania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz pod ręką :) Chociaż na kierunek najlepiej dać z dyskietki. Ciężko jest zrobić symetryczny, dobry zawias z taśmy.

Do zawiasów wystarczy taśma pakowa, kolor (lub jego brak) wedle gustu. Dasz radę obkleić taśmą nawet gotowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniłem "stateczniki".

chyba zrobię z dyskietki. Ale przed nawiasami obkleję. Gdzie można kupić taśmę pakową.? Na poczcie?

Wiem, że można w internecie ale może gdzieś w sklepie zwykłym znajdę...

 

 

w pierwszym lepszym papierniczym :)

 

ja tez wlasnie przykleilem ster pionu na tasme i mi go trzesie jak rozgwizdam silnik na maxa, bede musial to zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spokojem wystarczą zawiasy z taśmy. We wszystkich wsoich depronach tak robię - czy to na lotkach, czy w usterzeniu. Prosto i niezawodnie. O tym, jak musisz sfazować krawędzie lotek chyba wiesz.

 

Edycja:

Aha, i kup taśmę pakową. Rolka przeźroczystej kosztuje ok. 2-3zł, w zależności od sklepu. Kolorowa czasem trzyma gorzej. A taka zwykła biurowa może być do kitu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butelka PET to zwykła plastikowa na napoje np. taka 1.5l.

Zwróciłem uwagę, że niektóre napoje firmowane przez hipermarkety mają butelki z cieńszego i miększego tworzywa np. kauflandowe i wydaje mi się, że na zawiasy będą ok. Swoją drogą to w RWD wystarczą zawiasy z taśmy samoprzylepnej. Z drugiej strony będziesz mógł poćwiczyć na przyszłość wklejanie zawiasów. Aha.. jeszcze jedno: jak już ściąłeś stery jak na powyższych rysunkach, to jest to stosowane właśnie do zawiasów taśmowych. Do innych stosuje się raczej takie ścięcie jak było pokazane dla steru kierunku. Zawias wtedy montuje się w szczeliny wycięte w statecznikach i sterach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.