Skocz do zawartości

serwomechanizmy typy HS-55 - jakie wybrac??


LQ

Rekomendowane odpowiedzi

LQ nie wiem czy już cos kupowales albo czy masz zamiar kupowac. Jak chcesz kupic na allegro to radze sie pospieszyc bo widzę że już powoli znikają :wink:

 

Dzieki bartek juz zakupilem 4 sztuki i czekam na paczuszke mam nadzieje ze bede zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła - serwa są jak najbardziej w porządku - jestem zadowolony maja spory kat wychyłu jak na takie maleństwa - siła tez w porządku - kupiłem razem z przekładniami i jak sie okazało pasują one do moich starych serw wiec teraz mam 4 nowe plus 4 stare na wymianę :)

 

skończyłem niedawno remont mojego maga - wymieniłem serwa silnik i zrobiłem małe poprawki.

 

Wyposażenie maga :

 

Silnik 3f D2830-09

Śmigło GWS 10x4.7

Regiel 18A - Art Tech - (został mi z mustanga)

4 Serwa HXT900

Pakiet 1350 mAh - 3S 11.1V

Odbiornik 6 kanałowy - Art - Tech

 

Mag teraz wygląda TAK :)

 

tmag+1.JPG

 

tmag+2.JPG

tmag+3.JPG

tmag+4.JPG

tmag%201.JPG

 

Pozdrawiam.

 

Ps. nie wiem co sie stało ale nie działają miniaturki - dlatego fotki w taki głupi sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

mam MiniMaga z bardzo podobnym wyposażeniem. Chciałbym Cię zapytać:

- Ile czasu możesz latać z tym wyposażeniem i pakietem?

- Ile "gazu", tzn. na jakim ustawieniu ciągu?

- Czy bardzo wyrywa do góry na pełnym gazie?

- Czy próbowałeś inne smigła?

 

Ja mam pakiet 2000 mAh, lata z nim w sumie ok. 25 min, na 1/3 gazu. Niestety, bardzo wyrywa do góry, nawet przy lekkim dodaniu gazu. Może za mały skłon silnika...

Silnik Emax 2215/20.

 

Pozdrawiam, udanych lotów Minimagiem :)

Ja mojemu pod skrzydłem umieściłem kamerkę FlyCamOne2. I mam sporo fajnych zdjęć.

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.