Skocz do zawartości

serwomechanizmy typy HS-55 - jakie wybrac??


LQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej z racji tego ze padło mi serwo w Minnimagu multiplexa - a pozostałe tez nie wzbudzają mojego zaufania muszę kupic 4 serwa typu HS-55.

 

Serwa maja być tanie i dobre :) wiem ze takie rzeczy to tylko w erze ale założenie jest takie najlepsze serwa z najtańszych co polecacie??

 

PS. mam ochotę wymienić tez silnik - jaki niedrogi bezszczotkowy silnik polecacie do maga - montowany za wręgą?? - obecnie posiadam montowany przed wręga TowerPro i nie jest to dobre rozwiązanie ze względów bezpieczeństwa silnika: jedna oske już złamałem - wiec trzeba to zmienić - mam pakiet 1350 mAh 3S i regulator 18 A - wiec silnik pod taki regulator w miarę mocny - pakiet kupie 2300 żeby latać dłużej.

 

Pozdrawiam i dziękuje za wszystkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Prosze bardzo;

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=662&Product_Name=HXT900_9g_/_1.6kg_/_.12sec_Micro_Servo

Zeby zamawiać w tym sklepie wystarczy mieć konto w pay-palu i do tego kartę płatnicza.

 

Dzieki :lol: nie mam ani jednego ani drugiego - konto Pay PAl jeszcze pół biedy ale nikt mnie nie namówi na używanie karty płatniczej w internecie - jestem z wykształcenia informatykiem i zdaje sobie aż zanadto sprawę z tego co sie ostatni wyrabia - Phishing (spoofing) i inne ciekawe sposoby oskubania z kasy - zaprzestałem używania kart płatniczych. Wole parę złoty drożej żywą gotówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :lol: nie mam ani jednego ani drugiego - konto Pay PAl jeszcze pół biedy ale nikt mnie nie namówi na używanie karty płatniczej w internecie - jestem z wykształcenia informatykiem i zdaje sobie aż zanadto sprawę z tego co sie ostatni wyrabia - Phishing (spoofing) i inne ciekawe sposoby oskubania z kasy - zaprzestałem używania kart płatniczych. Wole parę złoty drożej żywą gotówka.

 

hehe, nie strasz nie strasz, nie jest tak źle. A poza tym, będąc informatykiem, tym lepiej powinieneś wiedzieć, jak nie wpakować się na minę :wink:

Sorry za ciągnięcie off-topa.

 

A co do serw, to tutaj kolega z forum sprzedaje takie. Również nich korzystam, jedyną ich wadą jest głośna praca, ale w powietrzu przy warczącym silniku chyba nikomu to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem - jady bezpieczny komputer w dziesiejszych czasach to ten z wypietym kablem internetowym - wiem cos o tym :)

 

dobra koniec off topa - moze jakies linki do polskich sklepow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt mnie nie namówi na używanie karty płatniczej w internecie

 

Obawy słuszne ale jednak sporo przesadzone. [rekl_mbnaku] Polecam konto w mbanku + do tego ekartę można płacić naprawdę bezpiecznie. (domyślnie ekarta jest pusta) żaby zapłacić za jej pośrednictwem chociaż złotówkę musi byś załadowana odpowiednimi środkami inaczej jest kompletnie bezużyteczna, karta jest wystawiana na okres pięciu lat za cenę 25zł, jest to karta tylko i wyłącznie do płatności internetowych[/rekl_mbanku] :wink: .

 

Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kolego Piotrze wszystko fajnie ale to są serwa Tower Pro SG90 a nie XHT900 ku którym bym sie jednak skłaniał - a takowe mam problem znaleźć w sklepach które znam :(

 

meteor napisał/a:

dokładnie, super szybkie i u mnie ani jedno nie padło (używam 10 od 3 miesięcy chyba) a silnik np. D2830-09

 

 

Kolego meteor co do tego silnika to masz z nim jakieś pozytywne doświadczenia?? - czy tak tylko rzuciłeś napotkanym linkiem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tak , www.rcsklep.pl to bardzo dobry sklep :wink: Ma swój sklepik również na allegro.Znajduje sie tam pod nazwą użytkownika :Skalen.Musze powiedzieć , że pare razy juz mnie poratował :wink: A co do uzytkownika to posiada 1565 pozytywnych komentarzy - to mówi samo za siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LQ podaje Ci link z allegro z tymi serwami :

 

http://allegro.pl/item391057084_micro_serwo_hxt_900_9_gram_promocja_.html

 

ostatnio sam sie w nie zaopatrzyłem :wink: są suuuuuper :wink:

 

EDIT:

jeszcze jeden link :wink:

 

http://allegro.pl/item389022700_serwo_hxt_900_9g_cena_rewelacja.html

 

i jeszcze dwa sie znalazły :mrgreen:

 

http://allegro.pl/item392453090_serwo_hxt_9g_gratis_najtaniej_.html

http://allegro.pl/item392592282_serwomechanizmy_hxt900_9g_wysylka_gratis_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.