Skocz do zawartości

Loong Max - jakies opinie ?


Tomek_

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam od dłuższego czasu pakiet 3S 500mAh. Działa rewelacyjnie. Bez porównania lepszy niż Fullymax. Od pewnego czasu tworzę OV-10 bronco. Do niego dokupiłem 2 pakiety 3S 1300mAh. Przyszły zbalansowane, bez praktycznie większych różnic w napięciach między celami. Na razie nie narzekam na te akumulatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meteor i pegaz

użyliście określenia "jak na razie" . co to oznacza? 10 ładowań, 50 ładowań 100 ładowań??

 

latam codziennie średnio 2 loty od 2 tygodni, czyli jakieś 30-35 cykli... a pojemność dalej taka sama, po locie wchodzi 950-980mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meteor i pegaz

użyliście określenia "jak na razie" . co to oznacza? 10 ładowań, 50 ładowań 100 ładowań??

 

latam codziennie średnio 2 loty od 2 tygodni, czyli jakieś 30-35 cykli... a pojemność dalej taka sama, po locie wchodzi 950-980mAh

 

ale w którym akku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1000mAh i 2250mAh-ten ma na pewno więcej cykli ale nie jestem w stanie określicie dokładnie ile, używam od lutego tego roku :) w te 2250 wchodzi aktualnie 2150mAh ale jak zdjąłem koszulkę to pisze że cele mają 2200mAh wiec i tak nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meteor i pegaz

użyliście określenia "jak na razie" . co to oznacza? 10 ładowań, 50 ładowań 100 ładowań??

Heh ... masz rację. :)

Jak na razie ... to u mnie około 20 ładowań przy akumulatorze 500mAh.

Pakiety większe są nowe, więc mają dopiero po 2 ładowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, że w UH już ich nie ma...

 

 

Katowałem swojego 1600 20C, używałem ładowarki e-sky... przeżył jakieś 20-30 ładowań, a dzisiaj majac procesorową, wyskoczyło mi 3.94 ; 3,94 ; 3,93 na celach.

 

bardzo dobry i twardy pakiet, przynajmniej ja taki trafiłem ;)

 

a może to dlatego że łądowarka też firmy Loong hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.