Skocz do zawartości

Witam Wszystkich.


Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że udało mi się zarejestrować na tym forum.

Mam nadzieje, że nikogo nie obrażę, ale ktoś kiedyś powiedział, że faceci rozwijają się do wieku 6 lat, a później już tylko rosną i chyba coś w tym jest, przynajmniej w moim przypadku.

Niestety te 31 lat temu kiedy miałem owe 6, dostęp do tego typu "zabawek" był prawie niemożliwy a jeśli już, to kosztowały tyle, że nie stać było na nie nikogo w moim domu.

Te 31 lat temu obiecałem sobie, że kiedyś spełnię swoje marzenia, którymi były modele latające. Czas wreszcie zacząć to robić...

Aktualnie mam 37 lat, mieszkam niedaleko Pszczyny i Oświęcimia. Po skończeniu studiów, znalezieniu pracy i założeniu rodziny, mam nadzieję znaleźć odrobinę wolnego na Hobby przed duże "H". Chciał bym raz jeszcze rozpocząć przygodę z modelami RC, ale bez tego forum zapewne będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że udało mi się zarejestrować na tym forum.

Mam nadzieje, że nikogo nie obrażę, ale ktoś kiedyś powiedział, że faceci rozwijają się do wieku 6 lat, a później już tylko rosną i chyba coś w tym jest, przynajmniej w moim przypadku.

Niestety te 31 lat temu kiedy miałem owe 6, dostęp do tego typu "zabawek" był prawie niemożliwy a jeśli już, to kosztowały tyle, że nie stać było na nie nikogo w moim domu.

Te 31 lat temu obiecałem sobie, że kiedyś spełnię swoje marzenia, którymi były modele latające. Czas wreszcie zacząć to robić...

Aktualnie mam 37 lat, mieszkam niedaleko Pszczyny i Oświęcimia. Po skończeniu studiów, znalezieniu pracy i założeniu rodziny, mam nadzieję znaleźć odrobinę wolnego na Hobby przed duże "H". Chciał bym raz jeszcze rozpocząć przygodę z modelami RC, ale bez tego forum zapewne będzie ciężko.

Zapomniałem napisać coś o swojej przebytej do tej pory przygodzie z modelarstwem.

Mam za sobą kilkadziesiąt złożonych modeli z tworzywa (nigdy nie używam słowa plastik) i papieru. Następnie chcąc na szybko zaspokoić chęć latania, zakupiłem dwa modele latające RTF. Teraz chciał bym pójść dalej i zbudować swój model od podstaw, wyposażając go we wszystkie akcesoria potrzebne do lotu. Mam nadzieję, że stanie się to już niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.