Skocz do zawartości

Koniec z lataniem po moim niebie!


Jano

Rekomendowane odpowiedzi

 

O czekaj kochanieńki ja ci zaraz zacytuję twoje własne, mój ty gentlemanie :lol2:

Na szczęście model to ani człek, ani zwierz... no chyba, że o czymś nie wiem, bo niektórzy to z modelem jak z dzieckiem :]

 

:crazy: Zawiłe to... co takiegoż będzie Pani cytowała? :rotfl:

 

 

 

a do tego wyżej, to czemu ma żartować, skoro LEGALNIE latają i aby pójść na kompromis to mieszkańcy muszą wyjść z inicjatywą... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod
Mnie śmieszą osoby, mężczyźni :!: stojący całe dnie na polu z zadartymi głowni do góry i podniecają się lotem brzęczącego gó...a. To dopiero musi być brak zajęć w życiu...

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Nas nie bawi siedzenie w ogródku.Co Pani robi jak przed Pani domem szaleje człowiek na skuterze czy inny kosi trawnik.Też pani przeszkadza hałas?

Wolę latać modelami niż pić piwo pod monopolowym.Pracy mam tyle że nie mam praktycznie czasu na modelarstwo więc proszę się zastanowić nad swoimi wypowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż bynajmniej, chciała pani kompromisu? to go pani ma. w skutki mojego pomysłu nie wnikam, może pani zmądrzeje i przestanie sie pienić na tym forum i sięgnie po kodeksy i inne dobrodziejstwa zatwierdzone przez polski rząd i napisze wreszcie coś co pomoże rozwiązać spór.

 

Edit:/ na wyraźną prośbe @motyla kończe.

Niech moc będzie z wami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Mnie śmieszą osoby, mężczyźni :!: stojący całe dnie na polu z zadartymi głowni do góry i podniecają się lotem brzęczącego gó...a. To dopiero musi być brak zajęć w życiu...

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Nas nie bawi siedzenie w ogródku.Co Pani robi jak przed Pani domem szaleje człowiek na skuterze czy inny kosi trawnik.Też pani przeszkadza hałas?

Wolę latać modelami niż pić piwo pod monopolowym.Pracy mam tyle że nie mam praktycznie czasu na modelarstwo więc proszę się zastanowić nad swoimi wypowiedziami.

 

Różnica jest taka, że ja siedząc w ogródku ie uprzykrzam ci życia. Ot i wszystko w tym temacie. Radzę zastanowić się nad postępowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ErAsSo, i Grzechu, odpuście bo bijecie zbędna piane, nawet nie tycząca się chobotu i jeszcze będę skromny "poprosić" o krawat dla was :D

 

 

znowu? co za kraj, raz na ruski rok jakaś ciekawa dyskusja i bronią kilku postów napisać.

Jakaś zmiana tematu się przyda co nieraz od relacji z budowy modeli, oblotów i odwiecznych pytań początkujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Siedzenie w ogródku to jest dopiero marnowanie czasu !!Przypominam że jest to forum modelarskie a nie forum anty-modelarskie.

A siedzenie przy kompie?? Można by ów czas na lotnisku spożytkować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ErAsSo, i Grzechu, odpuście bo bijecie zbędna piane, nawet nie tycząca się chobotu i jeszcze będę skromny "poprosić" o krawat dla was :D

 

 

znowu? co za kraj, raz na ruski rok jakaś ciekawa dyskusja i bronią kilku postów napisać.

Jakaś zmiana tematu się przyda co nieraz od relacji z budowy modeli, oblotów i odwiecznych pytań początkujących.

 

Widzisz Grzesiu, bo takie mamy fora, jedna osoba o innych poglądach i admin zamknie niewygodny temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot i wszystko w tym temacie.

 

 

No OK. Ale jeśli znajdziesz punkt podparcia że nie można latać na czyimś niebie to daj znać.

Przypominam startujemy i lądujemy na własnym terenie, nie przekraczamy bariery dopuszczalnego hałasu, nie działamy na szkodę kraju ( szpiegostwo) nie niszczymy cudzej własności itp itd.

 

znowu? co za kraj, raz na ruski rok jakaś ciekawa dyskusja i bronią kilku postów napisać.

Jakaś zmiana tematu się przyda co nieraz od relacji z budowy modeli, oblotów i odwiecznych pytań początkujących.

 

Sam się prosisz, i znów będziesz, skomlał że nie słusznie dostałeś. Zaczynam wątpić w te twoje 17lat, ale lepiej przemilcz. jak bardzo chcesz popisać idx sobie na czat.onet.pl :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A siedzenie przy kompie?? Można by ów czas na lotnisku spożytkować :mrgreen:

 

Przy kompie czy w internecie? różnica! internet, na przykładzie tego forum bardzo dokształca i rozwija ;):) Najpierw się studiuje informacje, a potem na lotnisko na Chobocie hehehe

 

 

Motyl, po prostu zobacz że coraz więcej osób się włącza do dyskusji, a oczywiście mi zabroniono ;)

 

A nie widzę by chociaż jedna osoba pisała rzeczowe argumenty...

 

 

OK, ustąpię, nie piszę, idę sobie dłubać w modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
albo w ogródku, to taka luźna sugestia...

 

Ależ drogi chłopcze ja siedzę w ogródku i się opalam, w uszach mam słuchaweczki, co by tobie podobnych pasjonatów nie słyszeć :D

Technologia idzie naprzód słonko i prócz latających modeli mamy laptoKI i łączność bezprzewodową :]

Całuski

i dwie rybie łuski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Też mam laptopa i łącze bezprzewodowe, a na chłopcze to może kiedyś przejdziemy...

 

No tak mi właśnie dziewczęco wyglądasz z tymi włoskami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

No , nasze twarze widać , imiona też jakieś mamy, my się NIE UKRYWAMY tak jak Pani.To wszystko odemnie, cokolwiek Pani nie napisze nie mam z Panią zamiaru dyskutować bo nie widzę sensu.Chociaż wiek wypadało by podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.