Skocz do zawartości

Koniec z lataniem po moim niebie!


Jano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 358
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous
No , nasze twarze widać , imiona też jakieś mamy, my się NIE UKRYWAMY tak jak Pani.To wszystko odemnie, cokolwiek Pani nie napisze nie mam z Panią zamiaru dyskutować bo nie widzę sensu.Chociaż wiek wypadało by podać.

 

No skoro to takie ważne :]

O wiek się kobiet raczej nie pyta, z tego co mi wiadomo :mrgreen:

 

Pesel i NIP tez muszę podac?

Awatar wstawiąłm ale jakoś go nie dowidzę, może wy macie oko lepiej wytrenowane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
MrsAlwaysRight, teraz ty przechodzisz w gre słówek, nie masz argumentów do mojego posta ?? to prosze zdobądź i zakończ głupie klapenie :D

 

PS. też mam laptopa i WiFi i nawet telefon i Palmtopa z WiFi :D

 

Dostosowałam się do poziomu rozmówców, a jak byś nie zauważył to jestem sama przeciwko wam, wiec muszę się wyrabiać z odpisywaniem.

BTW co jeszcze masz fajnego? Pochwal się lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Może i tak, ale skoro już o kulturze mowa to takie są zasady na tym forum że to i owo należy podać.Kobieta??Ciekawe.Tyle było już dziwnych że tak powiem prowokacji na tym forum że nie muszę wierzyć w to że Pan/i jest kobietą.NIP i pesrl nie jest wymagany , ale to jest jasne po przeczytaniu regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
strzelam w 25 lat +- 2

 

 

dobra bo miałem jechać psuć ludziom życie, biore najgłośniejszy model po to w koncu go mam!

 

Uważaj, bo gradobicie zapowiadali w TVN meteo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawekmod, szkoda czasu.

 

MrsAlwaysRight, zapraszam z argumentami w ręku :D

 

pozdrawiam i życzę pięknej opalenizny :) osobiście wole leżenie na łące i szybowce, no albo leżak na plaży. w ogródku jakieś zawsze się dziwadła trafią, meszki osy czy inne robale :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Może i tak, ale skoro już o kulturze mowa to takie są zasady na tym forum że to i owo należy podać.Kobieta??Ciekawe.Tyle było już dziwnych że tak powiem prowokacji na tym forum że nie muszę wierzyć w to że Pan/i jest kobietą.NIP i pesrl nie jest wymagany , ale to jest jasne po przeczytaniu regulaminu.

 

Oj proszę Pana ależ to był tylko lekki sarkazm, Pan się nie unosi...

Kulturą pięknie się umiecie zasłaniać i owszem...Porozmawiajmy o kulturze pracy silników... porozmawiajmy o normach współżycia społecznego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
slawekmod, szkoda czasu.

 

MrsAlwaysRight, zapraszam z argumentami w ręku :D

 

pozdrawiam i życzę pięknej opalenizny :) osobiście wole leżenie na łące i szybowce, no albo leżak na plaży. w ogródku jakieś zawsze się dziwadła trafią, meszki osy czy inne robale :D

 

TEZ WOLE SZYBOWCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sorka za caps :P

na lądowisku w Chobocie muchy, komary i inne takie... jak się mocno buzię rozdziawia to i udławić się można...

ARGUMENTY są w pierwszym moim poście.

Motyl a ty się już widzę przepoczwarzyłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Sarkazmy proszę schować dla koleżanek z ogródka.Co pani wie o silnikach prócz tego że "warczą"

Motyl, masz rację szkoda czasu.

Żegnam więc Panią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

 

strzelam w 25 lat +- 2

 

Ja na <18 ,bo "lol" to mowia wiesniaki z blog 27...

 

A co do avatara, jest cos takiego, jak ograniczenie wielkosci.

To wszystko ,co mam do powiedzenia, ale jak czytam ten temat, to kusi mnie na uzycie slowa na "s".Aczkolwiek chetnie przegladam dyskusje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Sarkazmy proszę schować dla koleżanek z ogródka.Co pani wie o silnikach prócz tego że "warczą"

Motyl, masz rację szkoda czasu.

Żegnam więc Panią .

 

O silnikach wiem niewiele, ma Pan więc pole do popisu. Wiem natomiast, że jedne mają b. wysoką kulturę pracy inne natomiast nie posiadają żadnej. I jeśli już na tym forum KULTRURA jest waszym argumentem- to bardzo proszę - dotknijmy również tematu kultury pracy silników waszych modeli. Czy to też jest niewygodny temat??

Czemu tak wszyscy nie dowierzacie, że jestem kobietą? Czyżby sami szowiniści tu byli, których zdaniem miejsce kobiety jest w ogródku na grządce i która nie ma prawa powiedzieć głośno że TO czy TAMTO jej przeszkadza?

Wasze pożegnania... wzruszają mnie naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
lol

 

strzelam w 25 lat +- 2

 

Ja na <18 ,bo "lol" to mowia wiesniaki z blog 27...

 

A co do avatara, jest cos takiego, jak ograniczenie wielkosci.

To wszystko ,co mam do powiedzenia, ale jak czytam ten temat, to kusi mnie na uzycie slowa na "s".Aczkolwiek chętnie przegladam dyskusje.

 

LOL - laugh out loud

Przejrzyj ikony i skróty klawiaturowe... idąc za twoją logiką, można by powiedzieć, że same wieśniackie ikonki....

Co do avatara- racja, nie zwróciłam uwagi, że za ciężka fotka.

użyj sobie... nie męcz się, ja się nie obrażę ;) Możesz na privie, jeśli cię KULTURa furum powstrzymuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Więc powiem to tak, układy wydechowe naszych silników nie pozwalają na zmniejszenie hałasu ze względu na moc silników.To nie samochód że układ wydechowy ma 3 tłumiki , katalizator i ma 5m długości , tu się tak nie da.Jeżeli Pani ( niech już będzie że kobieta) nie zna się na silnikach to z łaski swojej niech Pani nie zabiera głosu w tej sprawie.Jeżeli jednak Pani ma coś do powiedzenia w kwestii silników to proszę odwiedzić dział: silniki spalinowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Więc powiem to tak, układy wydechowe naszych silników nie pozwalają na zmniejszenie hałasu ze względu na moc silników.To nie samochód że układ wydechowy ma 3 tłumiki , katalizator i ma 5m długości , tu się tak nie da.Jeżeli Pani ( niech już będzie że kobieta) nie zna się na silnikach to z łaski swojej niech Pani nie zabiera głosu w tej sprawie.Jeżeli jednak Pani ma coś do powiedzenia w kwestii silników to proszę odwiedzić dział: silniki spalinowe.

 

Ale je nie potrzebuję tu zgłębiać tajników budowy silnika. Zastanawiało mnie (pytałam zresztą o to w pierwszym poście, a pytam kiedy czegoś nie wiem), czemu sami siebie narażacie na konflikty (masochiści??) zamiast popracować nad wyciszeniem pracy silnika. Teraz już wiem dlaczego (żałuję bardzo, bo znacznie uprościłoby to życie obu stronom) i dziękuję za rzeczową odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czekaliśmy wszyscy na pierwszą kobietę na forum no i doczekaliśmy się :D

 

Żałuję bardzo, że w mało przyjemnych okolicznościach "przyrody" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jednak mamy coś wspólnego. Też potrafię brzęczeć godzinami :P

Mój mąż żałuje, że nie jestem na pilota, bo chętnie by mnie czasem wyłączył :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.