Skocz do zawartości

Zestaw do transmisji wideo 2,4GHz 12 kanałów


filip

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad kupnem tego sprzętu tylko nie wiem czy będzie się nadawał.

Chciałbym zainstalować to w modelu easy glider. Chodzi mi o to by stać na ziemi, przed oczami mieć ekran laptopa, i nie patrzeć na model tylko na ekran i poczuć się jak pilot, czy to dobry pomysł, czy opużnienie jest zbyt duże. :D

 

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=396259117

 

Słyszałem że lepsze będą tzw. gogle ale nie mogę nic takiego znaleźć w necie.

Liczę że pomożecie dobrać coś pod tą elektronikę, żeby chodziło to poprawnie :roll:

 

Mam jeszcze pytanko jakie zasilanie powinien mieć nadajnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cie.

Ta forma wymiany informacji jest znacznie lepsza niz listy.

Sporo juz bylo napisane w tym temacie.

Moze ze wzgledu na aktualnosc podpowiedza piloci ktorzy niedawno zainstalowali podobny sprzet.Tak jak pisalem,ten zestaw z linku raczej bym sobie podarowal,a kupil sprawdzony,czyli uzywany przez wiekszosc z nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pomyśle jeszcze nad tym zestawem :roll:

 

Jaki byście proponowali zestaw w miare przyzwoitej cenie, najlepiej gdyby był do kupienia w polsce lub z chin. :wink:

 

Może ktoś ma na sprzedaż to chętnie od niego kupie. :D

 

Mam pytanko jak kupie nadajnik 2,4GHz i odbiornik 2,4GHz to będą ze sobą współpracować, czy to jeszcze od czegoś zależy. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzebujesz zestaw FPV pilnie lub BAAARDZO pilnie, to mogę Ci zaoferować swój ... o pardon - to jest zestaw odkupiony od kolegi Killerus'a z niniejszego forum. Działa poprawnie - próbkę masz na VIMEO.com -> user: GmPSt2000. Jeżeli jesteś zainteresowany - pisz na PW, proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.