Jump to content

Ładowarka RT- 808B


Hezak

Recommended Posts

  • 1 month later...

Witam

Oj Kolega cosik nerwowy :) , od razu chciałby mieć wsio na tacy :) . Ale na poważnie :) , mam taką ładowarkę i używam jej od kilku miesięcy. Myślę, że zakup dobrze trafiony :D , jak na początek tego typu ładowarek. Jedyna niedogodność to brak funkcji rozładowywania akumulatorów, ale za to duży plus za wbudowany balanser do 5 Lipol . Ładowarka ma już za sobą trochę ładowań różnych akumulatorów i jestem z niej zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Witam - czy ja coś nie tak mam zalogowane na forum , czy też nikt nic nie wie o tej ładowarce- nie mam żadnej odpowiedzi :( .

 

A z jakiegoś konkretnego powodu się na nią uparłeś?

Nie znam jej, ale na pierwszy rzut oka:

- nie ma funkcji rozładowania

- nie obsługuje LiFe

- jest droga

 

Za ok. 50% tej ceny możesz kupić IMAX B6 o większych możliwościach.

 

and

Link to comment
Share on other sites

Uparłem a raczej może zainteresowałem się nią gdyż ma to być moja pierwsza ładowarka ( dotychczas zajmowałem się rzutkami i gumówkami )Wpadła mi ona w oko podczas przeglądania ofert w sklepach internetowych.W założeniach chcę zacząć latać modelem z depronu typu parkflyer a później motoszybowcem- natomiast co do ładowarki to chciałbym kupić taką, która nie zrujnowałaby mojego wygospodarowanego na ten cel budżetu a jednocześnie byłaby funkcjonalna i nie zamykała w przyszłości drogi do latania innymi modelami. Dziękuję bardzo Kolegom za pomoc - już te parę zdań zmuszają mnie do głębszego zastanowienia się nad tym zakupem :shock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.