MTA-4 Posted July 10, 2008 Posted July 10, 2008 mam model MTA-4 Thunder Tiger z automatyczną skrzynią biegów,a nie wiem czy 2 bieg jest ustawiony, Jak to można sprawdzić? Jeśli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuję
MTA-4 Posted August 23, 2008 Author Posted August 23, 2008 Już tak,opózniłem też wlączanie się drugiego biegu.
Kretobójca Posted August 27, 2008 Posted August 27, 2008 Możesz podać procedurę regulacji na forum? Ja ustawiałem zawsze na oko. Po prostu regulowałem tak, aby model po przejechaniu około 10m przerzucał na dwójkę, ale myślę że są efektywniejsze metody.
MTA-4 Posted August 30, 2008 Author Posted August 30, 2008 co tu więcej pisać-przekręcając ''imbusem'' w prawo(opóżnić) lub lewo(przyśpieszyć) o max 40 stopni.Póżniej tylko próby
marcin133 Posted September 21, 2009 Posted September 21, 2009 Czym skrzynia w tym modelu jest smarowana?? Czy jest ona bezobsługowa? Jak dbać o skrzynię? Samochód Thunder Tiger MTA-4.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.