Jump to content

Jak ustawić 2 bieg w skrzyni?


Recommended Posts

Posted

mam model MTA-4 Thunder Tiger z automatyczną skrzynią biegów,a nie wiem czy 2 bieg jest ustawiony, Jak to można sprawdzić? Jeśli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuję

  • 1 month later...
Posted

Możesz podać procedurę regulacji na forum?

Ja ustawiałem zawsze na oko. Po prostu regulowałem tak, aby model po przejechaniu około 10m przerzucał na dwójkę, ale myślę że są efektywniejsze metody.

Posted

co tu więcej pisać-przekręcając ''imbusem'' w prawo(opóżnić) lub lewo(przyśpieszyć) o max 40 stopni.Póżniej tylko próby

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.