danylotnik Posted July 11, 2008 Posted July 11, 2008 Witam zamierzam zakupic nową aparaturkę w gre wchodzi Futaba t7Cp 2,4gHz lub niedostępny w polskich sklepach Graupner mx-16 ifs http://www.modellhobby-shop.de/Radios/Graupner-JR/MX-16-IFS-2-4-GHz-Transmitter-receiver-digi-servo.htm?shop=k_staufenb_e&SessionId=&a=article&ProdNr=01023000&t=130&p=67&c=67 O futabie słyszałem dużo dobrego, a ciekawi mnie czy ktoś używa tego mx-16 ifs bo jednak bardziej podoba mi sie wizualnie od Futaby.Czekam na jakieś opinie o tym mx...
rose Posted July 11, 2008 Posted July 11, 2008 witam ja zamierzam kupić radyjko Graupner mx12 słyszałem że to dobre radyjko i mam nadzieje że sie nie zawiode :roll:
buwi777 Posted July 11, 2008 Posted July 11, 2008 2,4 ghz niewierze w takie pasmo. eze - uwierz - ono istnieje :jupi:
Pit Posted September 13, 2010 Posted September 13, 2010 Odświerzam przykurzony temat. Może używa już ktoś Graupnera mx-16 ifs 2,4Ghz. Ciekaw jestem wszelkich opini na temat tej aparatury.
Wiesiek Posted September 15, 2010 Posted September 15, 2010 Ciekaw jestem wszelkich opini na temat tej aparatury Mx-16 jak najbardziej warto,ale moim zdaniem z modulem IFs nie. IFS nie ma najleprzych opini(rc-network.de).Za te pieniadze masz u Staufenbiela Mx-16 35MHz +modul Jeti 2,4GHz. Mozna tez tanio np. Mx-16 +FrSky ACCST 2,4 GHz. Opis + fotki: www.rc-network.de/forum/showthread.php?p=1943342
DarekRG Posted September 16, 2010 Posted September 16, 2010 A jestem ciekaw czy ktoś w 16-tce montował Assana i z jakim powodzeniem? Póki co mam ją z syntezą i jest mi z tym dobrze
Leszek_K Posted September 16, 2010 Posted September 16, 2010 Wielu ludzi instalowalo Assan do Graupnerow wszelakiej masci. 16 tez. Assanowi jak sie mlotkiem nie przywali to dziala. Az nudne.
Wiesiek Posted September 16, 2010 Posted September 16, 2010 Assanowi jak sie mlotkiem nie przywali to dziala. Az nudne Ten chyba mlotkiem oberwal :Tutaj Wszystko moze sie zepsuc.
Leszek_K Posted September 17, 2010 Posted September 17, 2010 Skad wiesz ze nie oberwal :mrgreen: Poza tym - nawet mlotek da sie popsuc jak slusznie napisales.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.