Jump to content

Aparatura Graupner JR mx-16 ifs 2,4Ghz


danylotnik

Recommended Posts

Posted

Witam zamierzam zakupic nową aparaturkę w gre wchodzi Futaba t7Cp 2,4gHz lub niedostępny w polskich sklepach Graupner mx-16 ifs

http://www.modellhobby-shop.de/Radios/Graupner-JR/MX-16-IFS-2-4-GHz-Transmitter-receiver-digi-servo.htm?shop=k_staufenb_e&SessionId=&a=article&ProdNr=01023000&t=130&p=67&c=67

 

O futabie słyszałem dużo dobrego, a ciekawi mnie czy ktoś używa tego mx-16 ifs bo jednak bardziej podoba mi sie wizualnie od Futaby.Czekam na jakieś opinie o tym mx...

Posted

witam ja zamierzam kupić radyjko Graupner mx12 słyszałem że to dobre radyjko i mam nadzieje że sie nie zawiode :roll:

  • 2 years later...
Posted

Odświerzam przykurzony temat. Może używa już ktoś Graupnera mx-16 ifs 2,4Ghz. Ciekaw jestem wszelkich opini na temat tej aparatury.

Posted
Ciekaw jestem wszelkich opini na temat tej aparatury

 

Mx-16 jak najbardziej warto,ale moim zdaniem z modulem IFs nie.

IFS nie ma najleprzych opini(rc-network.de).Za te pieniadze masz u Staufenbiela Mx-16 35MHz +modul Jeti 2,4GHz.

Mozna tez tanio np. Mx-16 +FrSky ACCST 2,4 GHz.

Opis + fotki: www.rc-network.de/forum/showthread.php?p=1943342

Posted

A jestem ciekaw czy ktoś w 16-tce montował Assana i z jakim powodzeniem?

Póki co mam ją z syntezą i jest mi z tym dobrze :)

Posted

Wielu ludzi instalowalo Assan do Graupnerow wszelakiej masci. 16 tez. Assanowi jak sie mlotkiem nie przywali to dziala. Az nudne.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.