Skocz do zawartości

RWD lata w kółko....


albi78

Rekomendowane odpowiedzi

Oj chyba przesadziłem trochę z tym silnikiem - o ile Tower Pro 2410-09 był za słaby na pakiecie 7,4 o tyle EMAX BL 2215/20 ze śmigłem 9x5 trochę mnie przerósł - model zrobił się szybki, a dla mnie za szybki no i skończyło się kolejnym kretobiciem - na szczęście elektronika wyszła bez szwanku a depron do lekkiej poprawki, ale nic co by się nie dało do "kupy" poskładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMAX BL 2215/20 ze śmigłem 9x5 trochę mnie przerósł

to daj 8x4 lub 9x3.8. Ten silnik to trochę monstrualny do tego modelu :lol:

 

michcio88, tak na oko to może trochę za dużo, ale potraktuj to jako punkt wyjścia i sprawdź. Potem najwyżej dasz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po dwóch dniach pracy RWD znów gotowe do oblotów - oklejanie narazie odpuściłem bo w okolicach 3-city taśma pakowa jest tylko szara albo biała więc muszę zamówić takową z netu, chyba ,że ktoś wie gdzie w 3-city kupić kolorową taśmę pakową ??

 

W chwili obecnej model wygląda tak:

 

Zdjęcie

 

 

 

PS: Nie wiem czemu zdjęcie raz się pojawia a raz nie...

 

271ceb1a793130a6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadłub może i jest OK, ale pilot jest do niczego :( RWD wylądowało na drzewie - pomyliłem kierunki w locie na siebie - ech aż wstyd się przyznać :) jak widać godziny w symulatorze mało dały... Ech na szczęście straty prawie żadne więc jak wkleje stery może znów spróbuję. Niemniej wydaje mi się, że model lata dużo lepiej i nie ma tendencji do skręcania, a na pewno nie takie jak wcześniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.