Skocz do zawartości

Zestaw z Rangevideo pomoc przy uruchomieniu


attyla

Rekomendowane odpowiedzi

Dokupiłem do odbiornika standart z rangevideo kamerkę kx 191 inadajnik 500 mW , dorobiłem kabelki , sprawdziłem na sucho czy po podłaczeniu do akumulatora żelowego 12V napięcia na wtyczkach są prawidłowe na kamerke idzie 12,2 V na nadajnik 5.0 V czyli wszystko prawidłowo podpiołem odbiornik do telewizora właczyłem zasilanie i nic na nadajniku i odbiorniku ustawiłem kanał 3 potem 1 i nic sprawdziłem napiecie na wyjsciu kabla vido z odbiornika i jest 2,67 V czy to prawidłowa wartosć , na wyjsciu z kamerki do odbiornika jest z kolei 0,8V nie mam juz sił się z tym bawić , macie jakies pomysły co moze być nie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem przed chwila tak obraz video jest na tv :)

 

sprawdziłem jeszcze raz napięcia na wyjsciu video z kamery i jest od 1 do 0,8 V natomiast na wyjściu z odbiornika 2,4 ghz jest az 2,69 V i chyba w tym tkwi problem ? odbiornik jest po prostu uszkodzony o ile się orientuje to sygnal video powinien miec wartość 1V a nie 2,69V .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.