Skocz do zawartości

Witam


Łukasz94

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Łukasz, mieszkam w Górze (okolice Brzeszcz,Pszczyny) przygodę z modelarstwem zapoczątkowały u mnie słynne klocki z Dani, spedzanie po kilkanaście godzin dziennie z tym tworzywem to była normalność. Następnym etapem była zabawa z modelami do sklejania i tu pierwsze poklejone i pocięte paluchy. Gdy już byłem bardziej odwarzny zacząłem kombinować z pradem silniczki gniazdka i dzięki Bogu wybite bezpieczniki xD

Ostatnim etapem do latania rc było złapanie zajawki na lotnisku w Bojszowach, pamiętam jak w drodze do Babci mijałem latających i prosiłem tato zatrzym się, skręć na chwilę. No i się doprosiłem, pierwsze loty modelem, nadajnik po kilka sekund w rekach no i latam, obecnie chyba moge powiedzieć że idzie mi całkiem dobrze. obecnie latm piankowcami extra MPX i twin starem dla relaksu. Nadeszła wiec chwila na wieksze maszyny i tutaj przydadzą się rady forumowiczów ;)

Mam nadzieję że będę na tyle aktywny że administrator mnie nie wyleje, a o wspomnianym niedawno na forum chodzeniu po bulki postaram się pamiętać i omijać.

Z Góry dzięki za przyjęcie, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.