Skocz do zawartości

Jakie auto rc polecicie?


Rekomendowane odpowiedzi

Heja,

pytanko mam, może ktoś doradzi o wybrać lub chociaż w jakim kierunku szukać a gdzie w ogóle nie zaglądać ;)

 

Tak dla urozmaicenia chciałbym kupić jakieś auto. Tak żeby się z kolegą pościgać, jakieś FPV'ły pozakładać... taki przerywnik od helików. Wiadomo jak to jest. Pomysłów do zabawy sporo... ale a tym później ;)

 

Sprawa wygląda tak, że miałem już kiedyś kilka aut, himoto, team associate, jakieś chińczyki itp. Ale minęło kilka lat i moje pojęcie o autach na pewno jest mocno nieaktualne.

 

Przydałoby mi się coś:

- w skali 1/10

- na bezszczotce i lipo (żadnych szczotek i innych nimhów ;) )

- truggy

- w miare dobrej jakości

- w budżecie ok 1000 +/-300

 

Polecicie coś godnego?

 

Aha, i drugie pytanie... Co uważacie o napędzie wyłącznie na tył? Troche mnie pociąga taka konstrukcja głównie ze  względu na prostote budowy i troche więcej możliwości zabawy. Ale nie wiem czy w mocnym modelu nie będzie po prostu niestabilnie i czy nie będzie od razu stawał na tylniej osi przy mocniejszym przyspieszeniu...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwota ktora podales to min zeby cokolwiek o takiej specyfikacji kupic. Niestety minimum to z regoly jakis kompromis. Ja za podobne pieniadze kupilem Maverica Strade EVO z niefabryczna aparatura. Nie jest to ideal ale jazda cieszy. Nie pchal bym sie w tylny naped. Nawet 4WD przy tych mocach ciezko okielznac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie mam zapędów zawodniczych, więc świadomie wybrałem taki budżet. W wyższych kwotach bez problemu znalazłbym kilka ciekawych typów, np. Summita, coś z Arrma itp. Ale w tych kwotach to wolę helika :)

 

W międzyczasie robiłem trochę rozeznania i jestem najbliższy zakupowi Himoto Katany albo Himoto Zenita choć tam sobie jeszcze patrzę ;)

 

Aha, otrzymałem od ostatniego postu kilka ofert na PW w sprawie ewentualnej sprzedaży/kupna auta. Dziękuję za propozycje, niektóre nawet ciekawe :) ale zdecydowany jestem na nowy model ponieważ będe potrzebował dwie identyczne sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mirku, ja również dla odmiany nie latam ;)

Miałem już kila modeli. Te które zrobiły na mnie największe wrażenie to:

Amewi AM10T - jeździ na 4s. 60km/h osiąga w 2sekundy. Emocje gwarantowane. KLIK

I mój obecny wóz - Absima AMT8 - jeździmy z kolegami po lesie, torze krosowym i skate parkach ;) Jeździ na 4s. Jest moc. Również polecam. KLIK

Pewnie na rynku jest wiele innych godnych polecenia modeli. Ja jednak proponuję to co osobiście przetestowałem. 

 

Mam nadzieję że pomogłem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.