Skocz do zawartości

Problem z regulatorem Mag8 18A N-series.


Tost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Od jakiegos czasu mam regulator Mag8 18A (typ N). Caly czas lezal w szufladzie, az do wczoraj, kiedy to chcialem "obleciec" mojego RWD.

 

Pomijajac kompletnie nieudane loty, regulator działał. Co kraksa, to wypuszczalem go znowu (ale o tym w innym watku).

W pewnym momencie spadł niestety nie w rzepak, lecz w twardą ziemie. Kable od regulatora (goldy) powypadały z wtyków od lipola.

Kiedy wprowadzalem korekty w ustawieniu nadajnika, brat mial podłączyć ponownie i dalej mielismy probować.

Podłączył i zadnej reakcji. Zawsze po załączeniu regulatora do lipola pikał dwa razy. A teraz nic. Nie wykluczam rowniez odwrotnego podłączenia przez brata. To znaczy podlaczenie to za duzo powiedziane, gdyz mam goldy i sie nie da, mozliwe jednak, ze je na moment zwarł ze sobą (odwrotnie).

 

Objawy:

Po podłączeniu regulator nie daje znaków zycia, natomiast działa układ BEC. Odbiornik działa, serwa rownież.

 

Mozna cos z tym zrobic?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedzi.

Jednak to silnik.

Ufff ;)

 

To teraz inne pytanie.

Moglby mi ktos wytlumaczyc jako ciekawostka jak to sie dzieje, ze silnik potrafi zagrac melodyjke i wydawac dzwieki o roznych czestotliwosciach i dlugosciach? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie dzieje, ze silnik potrafi zagrac melodyjke i wydawac dzwieki o roznych czestotliwosciach i dlugosciach

Przepuszczając impulsy prądu o odpowiednich częstotliwościach, uzwojenie i blaszki rdzenia silnika drgają, a Ty słyszysz te drgania jako dźwięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.