Skocz do zawartości

Witam wszystkich serdecznie


Dominik79

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam szczerze że od wielu lat zaglądałem na "pfmrc" i zawsze wynosiłem z tego wiele korzyści. W końcu również i ja postanowiłem się zarejestrować i zostać pełnoprawnym członkiem, przy okazji od razu udało mi się skorzystać z giełdy i dokonać moim zdaniem udanej transakcji. Czytając różnego typu tematy na forum zaliczył bym swoją osobę raczej do adeptów rc, chociaż lekko zorientowanych.

Od wielu lat interesuję się modelarstwem, a w ciągu ostatnich 15 lat moje zainteresowania poszły właśnie w kierunku rc głównie ze wskazaniem na samoloty. Od wielu lat jestem fanem modeli ze stajni Multiplexa, chyba głównie dlatego że naprawdę lata się nimi świetnie (przynajmniej takim amatorom jak ja),  a przede wszystkim wiele wybaczają, z niejednego poważnego kreta udało się uratować samolot. Obecnie posiadam MiniMaga, Easy Glidera, oraz Pandę, a dzisiaj na giełdzie dokonałem transakcji która jeszcze bardziej rozszerzy moją stajnię Multiplexa,  posiadałem też wcześniej kilka modeli produkcji CHRL, ale przyznam, że nie były to zbyt udane konstrukcje. Moim celem na forum jest głównie nauka i zgłębianie wiedzy, dlatego też myślę że nie będę zbyt upierdliwy, raczej zawsze staram się słuchać innych, szczególnie bardziej doświadczonych i wyciągać z tego odpowiednie wnioski.

Wraz z moim obecnie kilku letnim synem latamy nad polami i łąkami w okolicach Pyskowic.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.