Skocz do zawartości

Czy ta aparatura nadaje sie do mojego samolotu??


Matio

Rekomendowane odpowiedzi

A czy ta e-sky 6ch nie ma przypadkiem wbudowanych mikserów? Czytałem gdzieś że sie nadaje tylko do Heli - mam taką jeszcze to sprawdzę. Chyba ta do lamy 4ch nie ma mikserów bo tam miksery są w kontrolerze 4in1 w maszynie. Tą też sprawdzę bo i takową jeszcze mam :D po południu odpiszę jak wypadły pomiary - sam jestem ciekaw :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić aparaturę E-SKY EK2-0406-35-2 Nadajnik 6-kan. CCPM czy ona nadaje sie do samolotu? I jaką częstotliwość ma ta aparatura??

 

Ta aparatura nie nadaje sie do samolotu - ma na stale wbudowane miksery CCPM do heli .

Zasieg 700m jest nieosiagalny :) - max na esky to do 300m z zakluceniami .

 

Natomiast aparatura EK2-0406A nadaje sie jak najbardziej - ona ma wylaczane miksowanie na przelacznikach pod bateriami . Wiec jak juz - to literka "A" na koncu ma kardynalne znaczenie . Zasieg ten sam - marny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, koledzy mają rację - mam wersję "A" i faktycznie da się wyłączyć miksery jednym microswitchem. 4ch nie ma mikserów. To 700 m rzeczywiście takie z bajki :) mi lamke na połowie anteny zaczęło dygotać 5 m ode mnie przy lotach w korytarzu :D Beltem max 30 m oddaliłem się w powietrzu ale strach był :/ teraz z nową aparaturą już nie ma takich objawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.