Skocz do zawartości

Zapłata za granica


Kwasiu

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście. Pamiętać należy o dokładnym potwierdzeniu w HC, że to np. PREZENT i ma być wysłany do PL a nie do USA.

 

P.S. Cło, podatki i tp. oczywiście będziesz musiał opłacić (o ile w ogóle będziesz musiał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Pamiętać należy o dokładnym potwierdzeniu w HC, że to np. PREZENT i ma być wysłany do PL a nie do USA.

Nic nie trzeba potwierdzać,jaki prezent?

Obsługa sklepu i tak napisze to co zazwyczaj.Musisz odpowiednio zmienić,wypełnić pole shipping address,jeżeli przesyłka ma być wysłana w inne miejsce niż to gdzie mieszka zamawiający.

ps.

Irek hon-kong to młodszy brat King Konga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie trzeba wypełniać czy zmieniać bo potem to już nie wiadomo gdzie to wyślą.

 

1. rejestrujesz się na siebie i podajesz swój adres

2. robisz zakupy ale nie płacisz

3. podajesz znajomemu login i hasło

4. on się loguje na ciebie i robi manual order payments i płaci (naprawdę musi być dobry znajomy)

5. logujesz się ty i sprawdzasz czy zmienił się status zamówienia na zapłacone

6. zmieniasz hasło żeby znajomy nie wykręcił ci numeru jak nadejdą gorsze czasy i nie będzie już dobrym znajomym

7. czekasz na paczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój sposób sprawdziłem trzykrotnie,przesyłki dotarły.

Płatność manual robiłem dwa razy i odradzam bo wydłuża się niepotrzebnie czas całego zamówienia.

Gdzieś już czytałem że właśnie w tym sklepie ktoś miał kłopoty z logowaniem jak coś pomajstrował :D przy zmianie hasła,sam tego nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.