Skocz do zawartości

Excel 2000 + Os Max 46La


Sumo_0071

Rekomendowane odpowiedzi

Witam model zlozony silnik zamontowany jeszcze tylko ladowanie pakietow i w gore sie wzbije :D ale powiedzcie drodzy forumowicze co na poczatku robic zeby nie rozbic go za szybko w powietrzu, jakie podstawowe ruchy na niebie wykonywac :?: :?: Czego nauczyc sie zeby potem nic mnie nie zaskoczylo :?: :?: Jakie figury w kolejnosci robic zeby nie zaczac od najtrudniejszych Pozdrawiam wszystkich :?: :?: :):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ogranicz wychylenia sterów tak na 60% i nie machaj zbyt gwałtownie wajchami :D.Za dużo nie wydziwiaj, lataj wysoko i spokojnie reaguj sterami.Jak będzie wiało to lataj z i pod wiatr by zobaczyć jak model reaguje na podmuchy.Potem jakieś kółeczka.Próby podchodzenia do lądowania itp.Oczywiście jak to Twój pierwszy lot.

ps: w powietrzu go nie rozbijesz :D ale z glebą ostrożnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mdele latają bardzo stabilnie.Ale pierwszy start, to lepiej jak by ktoś Ci go oblatał bo może trzeba będzie trymować stery.W każdym razie ja tak robiłem nie miałem odwagi startować modelem który nie wiadomo jak poleci.A wsparcie kogoś kto już to zna też się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.