Skocz do zawartości

oklejanie


piotrf3j/m

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie odnośnie masowego oklejania :) tzn jak to robią Chińczycy którzy muszą okleić klika modeli dziennie.

 

Czy jest możliwe sklejenie na sucho takiej skarpetki na skrzydło i potem tylko ją nasunąć i przejechać żelazkiem żeby się przykleiła i naciągnęła ? Jak łączyć kawałki monokoty ale nie na powierzchni którą ją oklejamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy są sprytni i potrafią sobie b. usprawnić pracę.

Kiedyś widziałem w sieci filmik instruktażowy dla skłądaczy koszul.

Babka jednym ruchem, składała koszulę w idealną kostkę do zapakowania w torbę.

Pokazywała gdzie przytrzymać palcem, gdzie dogiąć, a potem wystarczało podnieść i już koszula złożona. :P Link zapomniałem, żeby się nie zdradzić przed jakąś kobitą, że tak można koszule skłądać, bo by nam żyć nie dały

(no przecież to tylko 1 sekunda?! Poskładaj te koszule - ledwo minute ci zajmie! No widzisz! Teraz masz czas na uprasowanie pościeli...) :crazy:

A my niestety nie możemy liczyć na miskę ryżu po wszystkim. :P

Pewnie z oklejaniem mają tak samo. Dwa trzy ruchy, żelazko, następny model... :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczycy są sprytni i potrafią sobie b. usprawnić pracę.

Kiedyś widziałem w sieci filmik instruktażowy dla skłądaczy koszul.

 

To byl akurat film z Japonka.

 

A co do oklejania, to mialem kiedys dostep do filmow higher plane productions, gdzie byla pokazana fabryka chinska. Chinczycy stosowali normalne zelazka ze szmata nalozona. Oczywiscie wszystko bylo robione tasmowo.

 

 

Jak łączyć kawałki monokoty ale nie na powierzchni którą ją oklejamy?

 

Najprosciej na szybie. W przypadku oracoveru mozna zastosowac ten ich papier do ktorego przyklejona jest ta folia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.