Jump to content

Warsztaty modelarskie w KAMIENIU POMORSKIM


kemot_01
 Share

Recommended Posts

Na wstępie chciałbym przywitać wszystkich modelarzy.

Razem z kilkoma modelarzami z okolic Kamienia Pomorskiego mamy w planach otworzyć modelarnie. Generalnie jestesmy na dobrej drodze, ale zanim to zrobimy chcemy zobaczyć jakie jest zainteresowanie ludzi tym hobby. W tym celu, chcemy w marcu zorganizować małe warsztaty modelarskie połączone z wystawą modeli. Chcielibyśmy, żeby osoby, które składają jakieś modele w zaciszu swojego mieszkania, mogły je zaprezentować szerszej publiczności. Pragniemy skupić w jednym miejscu osoby które cos już robią i będą się dzielić doświadczeniem oraz osoby które dopiero chcą zacząć przygodę z modelarstwem.

Bardzo proszę o kontakt osoby które mieszkają w okolicy Kamienia Pomorskiego. Jeżeli zbierzemy sie wszyscy razem  to może uda sie nam w przyszłości  otworzyć modelarnie.Nie koncentrujemy się na jednej dziedzinie modelarstwa - interesuje nas wszystko co jest związane z modelami. Chcemy wykorzystać Wasze doświadczenie i pasję, aby rozbudzić w ludziach w różnym wieku zainteresowanie tą wspaniała dziedziną. NIECH MODELARSTWO UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE W KAMIENIU POMORSKIM I OKOLICACH. LICZYMY NA WASZ ODZEW I WSPARCIE.

Jeśli macie w domu jakiekolwiek modele przynieście je ze sobą, pochwalcie się efektami waszej ciężkiej pracy. Oprócz wystawy waszych modeli chcemy aby każdy kto będzie chciał, mógł spróbować coś zbudować pod czujnym okiem doświadczonych modelarzy.

 

Osoby zainteresowane proszę o kontakt 667102682 oraz tu na forum

 

Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

O nie wierzę że w Kamieniu się otworzy taki warsztat :D Jestem jak najbardziej za, z chęcią bym przyszedł ale niestety za miesiąc wyprowadzam się do Szczecina... szkoda też że wcześniej się nie spotkaliśmy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Warsztaty odbędą sie 1-2 kwietnia w kamieńskim domu kultury. Proszę o kontakt osoby które chciałyby pomóc w organizacji a przede wszystkim osoby posiadające modele, którymi sie chętnie pochwalą :-) 
 
Pozdrawiam
Tomasz M.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt 667102682 

W Kamieniu Pomorskim mieszka modelarz Zbyszek  zadzwoncie do niego napewno Wam cos pomoze tel  91 3821278 

 

 

Pozdrawiam modelarzy z nad morza

Dziekuję za kontakt, na pewno zadzwonię. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.