Skocz do zawartości

kabel do sanwy vg 400


mlody25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem 2 miesiące temu apraturę mianowicie sanwę vg 400. mam do niej wszystko nawet kabel tylko że sprzedający zrobił go własnoręcznie no i właśnie nie mogę go uruchomić mam wejście do apki a z drugiej zamiast USB to mini jack taki jak do głośników i teraz pytanie jak tym latać na symulatorze? sprzedający mówił coś o programi "p-pedzoj" ale wpisuję w google i nic... prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dobrze rozumiem że nie będe miał dzwięku w symulatorze...

A niby czemu? Jak masz włączony mikrofon to nie masz dźwięku?

aparaturę podłączam beż kwarcy ani anteny czy to dobrze??

Nie zaszkodzi

Muszę załączyć aparaturę gdy jest podłączona do komputera żeby latać??

Nie wiem, sprawdź czy reaguje na wyłączoną, jeśli nie, to włącz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób podłączenia opisałem gdzieś na forum, poszukaj.Do uruchomienia oprócz ppjoy 0.83 będzie potrzebny program spp (smart propo plus).Do tych programów podałem linki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz najpierw Ppjoy potem smart propo plus.Uruchamiasz SPP i włączasz nadajnik.Potem wchodzisz do Ppjoy.Jeżeli nie masz zainstalowanego Virtual Joystik to program Ppjoy sam zainstaluje.W mapowaniu nic nie zmieniasz.SPP zatwierdzasz poleceniem HIDE.Po tych zabiegach wchodzisz do panelu sterowania Windowsa a w nim do kontrolerów gier.Tu przeprowadzasz kalibrację.Kalibracja działa idiotycznie bo niewiadomo o co chodzi ale trzeba ją zrobić.Po tych zabiegach wchodzisz do AFPD czy FMS i tam już dalej konfigurujesz ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam odświeżę temat bo nie maiłem internetu przez tą burzę mam kilka pytań Mam realflight`a G4 ale mam problem z tą aparaturą zaczynam nawet podejrzewać że kabelek został źle zrobiony... mam kabelek stary nie używany z MP3 USB i myślałem żeby go wykorzystać ale nie wiem co i jak mam podłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.