Skocz do zawartości

Mój kanał Youtube


ci3jk4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
 
Wpis trochę z prywaty, ale z drugiej strony jednak niekoniecznie.
Jakiś czas temu zacząłem klepać filmiki z recenzjami sprzętu który czasami kupuję a czasami dostaję do testów, oprócz tego czasami trafi się jakieś DIY albo delikatny mod, a z rzadka filmik z lotu ( :( ), więc w sumie chyba niegłupio było by się tym podzielić bo może ktoś skorzysta.
A jeśli doszło by do tego że ktoś mnie wypunktuje i sam się czegoś nauczę to nawet lepiej.
 
Co do recenzji to wiadomo, czasami każdego aspektu danego przedmiotu nie zbadam, ale staram się zawsze wyliczyć conajmniej te słabe strony, żeby oglądający wiedział czego się spodziewać i co najwyżej był mile zaskoczony jeśli się jednak zdecyduje.
Co do DIY, to też pewnie nie jest to wielce odkrywcze, ale może przynajmniej laików nakieruje, a tym zaawansowanym ułatwi przy ewentualnej chęci.
 
Jeśli administracja nie ma nic przeciwko to będę tu wrzucał swoje filmiki w miarę ich przybywania.
 
Filmików jak na razie nie ma zbyt wielu ale na zachętę moje kilka ostatnich filmików.
Jakby ktoś miał chęć zapoznać się z resztą moich monologów to również zapraszam na: https://www.youtube.com/user/ci3jk4

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.