Skocz do zawartości

Problem z MZ 12


Ridd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

mam problem ze swoim mz 12 i odbiornikiem gr 12l. Jesli zbinduje odbiornik dla danego modelu nie da sie go przypisac rowniez do innego. Posiadam tez MX 16 i nie mam z tym najmniejszego problemu. To tak jakby jeden odbiornik mogl byc przypisany tylko do jednego modelu... 

Miał ktoś z tym do czynienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Chyba coś pokręciłeś.

 

Odbiornik bindujesz z nadajnikiem i obojętnie w którym modelu go umieścisz to powinien działać.

 

A z menu nadajnika wybierasz sobie tylko model do którego włożyłeś odbiornik, jeśli każdy z modeli ma jakieś indywidualne ustawienia jak np. trymowanie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

mam problem ze swoim mz 12 i odbiornikiem gr 12l. Jesli zbinduje odbiornik dla danego modelu nie da sie go przypisac rowniez do innego. Posiadam tez MX 16 i nie mam z tym najmniejszego problemu. To tak jakby jeden odbiornik mogl byc przypisany tylko do jednego modelu... 

Miał ktoś z tym do czynienia? 

Widocznie seria MZ tak ma. U mnie też tak jest. Jak chcę odbiornik przełożyć z modelu A do modelu B to muszę bindować na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie seria MZ tak ma.

No tak do końca to ręki nie dam uciąć bo mam go dopiero od wczoraj (i jak na złość mam problem z zaprogramowaniem) tylko moim zdaniem powinno tak być jak napisałem.

 

Jak uda mi się dokończyć ustawienia ze Skysurferem to spróbuję dodać nowy model i sprawdzę czy będzie się dało.

 

 

 

EDIT:

w przypadku odbiornika GR innego niż z literką "L" (mam wersję zwykłą) dokładnie wygląda to tak:

- samo przełożenie odbiornika do innego modelu nic nie zmienia pod warunkiem że w nadajniku cały czas będzie ustawiony ten sam model.

- wybranie w aparaturze innego modelu samolotu (czyli np. po przełożeniu do innego samolotu) jest możliwa, ale wtedy trzeba bindować od nowa.

 

Zerknij do instrukcji bo ja nie pamiętam gdzie to było zapisane, ale wersja "L" miała opisane bindowanie osobno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.