Skocz do zawartości

Hol Gumowy+F3J


luki0506

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym uważał f3j na gumie, ponieważ koledzy z Warszawy latali f3j z gumy po zawodach f3j w bielsku białej my sobie trenowaliśmy f3j/m jeszcze nas ostrzegali, że to 0,8 guma i centropłaty sie łamią itp. Oni polecieli drugi lot f3j z holu (pierwszy z elektrycznej) leci model i w korkąciąg wpadł a za słabe były umiejętności kolegi Piotrka i model bach w glebę przy samochodzie i przy naszych modelach na szczęście naszym f3j/m nic się nie stało a f3j miała nadłamany kadłub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"i centropłaty sie łamią" jeżeli tak się dzieje to nie F3j tylko niestety :ass:

Hol w F3j wyglada nastepująco : Dwóch "tęgich" facetów bloczek ,dobry śledż i na sygnał startu tych dwóch daje do przodu aż z pod butów wypryskuje trawa a potem wiszą na holu. Nie ma przeproś model musi wytrzymać, jeżeli nie -to nie F3j ,tylko nie wiadomo co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja holuję przez podwójny bloczek, bo przez pojedynczy trzeba było zbyt szybko biec gdy nie było wiatru... przy podwójnym jest wszystko ładnie ale muszą! holować 2 osoby bo ja sam - 75kg ledwo szedłem nie mówiąc już o biegnięciu. Dodam że model zaledwie 3,2m i coś koło 2,5kg wagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instruktor, bylem tam i sie holowalismy z wyciagarek w f3j i potem na f3b, i jeden model sie zlozyl na holu.

 

piotrf3j/m, widzialem jak kolega sie guma holowa, i z tego co widzialem to poprostu za ostro w gure puscil model, guma nie do konca wycagnieta no i zwalil sie w korkociag.

 

pozd Stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.