Skocz do zawartości

Pierwszy "szybol" RC ELEKTRO UHU


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Silnik zamocowałem jakieś 3 sopnie do góry .Czyli w sumie tak samo jak z przodu tylko po drógiej stronie osi.

Smigło 8x6 slow fly przyciete z 1 cm. bo się nie mieściło.

 

No i najważnejsze dziś młody pilot Adam wylatał nim 50 min. (pakiet 1800mA naładowany do 12,2V).

Jeśli doliczyć do tego jego akrobacje to 1 godzina to żaden wynik latanie tym wynalazkiem.

 

Z ciekawszych uwag topomimo że stery są strasznie małe to model żywiołowo na nie reaguje .

Absolutnie nie ma potrzeby robić lotek!!!

Lataliśmy ok 18.00 i wtedy jeszcze modelem rzucało i dobrze nosiło, ale ok 18.30 totalnie zdechło.

W sumie młody zrobił 6 lotów ,zaliczył 1 raz słup wys. napięcia(druty i słup) ,2 duże krzaki przy lądowaniu oraz 2 bardzo ładne lądowania .

 

 

szyb1.jpg

 

szyb2.jpg

 

 

i film

http://www.szabatowski.livenet.pl/atos/szyb1.avi

 

Nadal nie zmieniam zdania że to nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Nie wariuj tak sterami, uspokój i do góry go dawaj, delikatne tylko ruchy...

 

To najlepsza część seansu... :D

 

Ale oglónie to fajnie toto lata... (Pilot też niezły :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotki naprawdę są bez sensu.

Aby w końcu młody nie rzucał modelem po całym niebie to dostał takie wychylenia że w funflayu to trymer mi więcej wychyla ster kierunku :D

 

Poza tym samo zablokowanie śmigła już dużo dało a składane to by było super!

Dziś wylatał młody kolejne 30 minut i ja też koło tego ale na 2 pakietach 1800 i 1300.

Mały latał cały czas na silniku i pewnie dlatego krócej.

 

Odbył się też loty z klamerką i wyszedł super filmik .

Film jest tu

http://www.pfmrc.pl/viewtopic.php?p=24971#24971

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.