Skocz do zawartości

Start Excelem 2000 i gleba


Sumo_0071

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczow !!! Chcialem zapytac co moglo byc przyczyna mojej kleski startu??? Startowalem z wykoszonego pasa trawy wysokosc ok 40mm pas 35m na 3m. Przy otworzeniu przepustnicy model dostal powera i wyrwal do przodu potem drazkiem wysokosci podnioslem go do gory. Model wzbil sie 1m do gory potem przekrecilo go w prawo i runal prawa krawedzia skrzydla na ziemie. Trawa byla dosyc nierowna model czesto wczesniej ladowal to zprawej to z lewej strony gaszczu nie wykoszonego gdyz go znosilo. Teraz mnie czeka dosyc duza naprawa ale mam nadzieje ze podolam:))) Koledzy pomozcie :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że było to przeciągnięcie. Odczucie powera jest dość złudne, ważne aby model miał odpowiednio dużą prędkość przed oderwaniem. Przy starcie z trawy bardzo ważne są odpowiednie koła. Mój kolega ma standardowe kółeczka o średnicy ok..40 mm i z bólem się rozpędza, ja mam 74mm i model idzie jak burza z trawy. To tylko kółka a różnica przy starcie kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.