Skocz do zawartości

Pokazy Modelarskie w Raciborzu 22.08 o godz 16


modelpiotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam serdecznie lataczy i nie tylko na pokazy modeli latajacych RC w Raciborzu

Poprzez pokazy chcemy pokazać w naszym mieście że nie tylko latamy modelami wolnolatającymi ale również RC ;)

pokazy są organizowane przy kanale ulga na naszym modelarskim lotnisku (obok Auchana)

w piatek o godz 16.00

Chętnych do polatania zapraszam serdecznie(proszę o kontakt mailowy modelpiotrek@poczta.onet.pl)

Z naszej strony zapewniam skoszona trawę na lotnisku :) coś ciepłego do zjedzenia,zimnego do picia:) oraz wspaniałe towarzystwo:)

 

pozdrawiam serdecznie

 

Piotrek Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie

Chciałem podziękowac wszystkim modelarzom latającym z Rybnika ,Radlina,Głubczyc , Wodzisławia oraz z Raciborza i tym co oglądali za przybycie do Raciborza i stworzenie wspaniałego spektaklu modelarskiego:)

Wspaniałe modele PZL P11c Piotra (3m rozpietości), Katana S która w rękach Mariana Chentosza dała wspaniały pokaz akrobacji 3D z dymem oraz sliczny Edge 540 w rekach Tomka wyczyniał cuda oraz wiele innych modeli akrobatów,szybowców,trenerków stworzyły niezapomnianą atmosferę.

zapraszam wszystkich za rok juz na o wiele wiekszy piknik modelarski w Raciborzu

 

pozdrawiam serdecznie

Piotrek Szymański

fotki postaram się dodac w najbliższym czasie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za miłe słowa i za wstawienie za mnie fotek :) miałem dwa PŚ w F1E i nie miałem czasu żeby powstawiac swoje, zresztą czekam jeszcze na dostarczenie fotek, pewnie będą jeszcze ciekawsze

 

1.Zbyszek i jego Firma REVOC

album_pic.php?pic_id=63

2.Piotr i PZL P11c

album_pic.php?pic_id=61

3. Marian i Katana S

album_pic.php?pic_id=60

4.Tomek i EDGE 540

album_pic.php?pic_id=62

5.Krystian i F3A od Seby

album_pic.php?pic_id=64

6.Wielkie nocne sprzątanie:)

album_pic.php?pic_id=65

 

Narazie niestety tylko tyle , niektóre zdjecia sie powtarzają ale warte są ponownego oglądnięcia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do bólu to nie wiem:) ja nie zdążyłem:)

za rok planujemy zrobic juz piknik modelarski a nie pokazy i na pewno będzie to sobota lub niedziela a godz rozpoczęcia to około 12 a nie jak teraz 17

W tym roku zrobilismy pokazy ktore poprzedzały nasze PŚ w F1E

w następnym będzie to impreza już osobna całodniowa i mam nadzieję że frekwencja będzie jeszcze większa i wśród modelarzy i ludzi oglądających

Poprostu w tym roku był to nasz początek:)

Jeszcze raz Dziękuję Wszystkim za przybycie !!!!!!

 

pozdrawiam

Piotrek Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.