Skocz do zawartości

Przywitanie


Rekomendowane odpowiedzi

   Cześć wszystkim! :)

   Nazywam się Sebastian, za niedługo będę absolwentem Politechniki Wrocławskiej na kierunku Automatyka i Robotyka na stopniu  magisterskim  (posiadam już tytuł inżyniera). Zawodowo zajmuję się programowaniem w językach C, C++, Java. Od zawsze pasjonowało mnie lotnictwo, z modelarstwem lotniczym  nigdy  nie miałem nic wspólnego głownie przez brak funduszy lub czasu chociaż tata(elektryk) często kupował mi i rodzeństwu samochody i łodzie RC. Dołączyłem do forum ponieważ mam zamiar zbudować własny motoszybowiec.  W zasadzie myślałem o tym od dawna ale dopiero teraz będę miał czas i mam pieniądze  (nie chcę być przez nie ograniczany).

   Nie posiadam wiedzy z zakresu modelarstwa, nie wiem jak budować konstrukcje samolotu aby był mocny,   nie   wiem jak   prawidłowo   dobrać  moc silnika do modelu ani nie wiem jak zaprojektować samolot aby posiadał  konkretne właściwości lotne. Uwielbiam natomiast  czytać książki   techniczne  i  jestem   do    tego samoukiem więc liczę na waszą pomoc  i   wskazanie mi  książek (o ile takie istnieją) z    których     mógłbym     zdobyć niezbędną mi wiedzę. Wtedy, jestem tego pewien, zbuduję swój motoszybowiec i na pewno pochwalę się nim na forum.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.