Skocz do zawartości

kabel Uczeń-Nauczyciel sanwa rd6000 graupner mx12


aniol310

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam takie pytanko jak wykonać kabel jak w temacie, wiem jakie są wyjścia w obu aparaturach, ale nie mam pojęcia jak to spiąć ze sobą tak aby sanwa była uczniem a graupner był nauczycielem. Przeszukałem google ale znalazłem tylko sklepy gdzie można kupić kable ale nie do takiej kombinacji. Prosiłbym o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hmm jeśli w RD6000 można zmienić kolejność kanałów to oczywiście masz rację. miałem tańsze sanwy i tam była taka jaką napisałem.

 

to wybacz bo w RD 6000 jest inaczej... może Ty miałeś coś zmienione?

beztytuusk1.th.jpg

 

 

 

EDIT:

właśnie dzisiaj pierwszy raz użyliśmy kabelka, 0 problemów :) Radek szczęśliwy bo chyba pierwszy raz polatał trochę więcej :) na początku wytrymowałem model na obu nadajnikach. W MX-12 trzeba było przestawić MODE 1 na MODE 2 i wtedy układ kanałów się zgadzał :) Było kilka trudnych sytuacji wtedy wystarczyło puścić przycisk trener i odzyskiwałem kontrolę nad modelem i wyprowadzałem go :)

Polecam taką metodę nauki początkującym jeśli oczywiście mają się do kogo podpiąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie i instrukcji mx-12 ma 1.gaz, 2.lotki, 3.wysokość, 4. kierunek a sanwa 1. lotki, 2.wysokość, 3. gaz, 4. kierunek

 

Cytat:

W MX-12 trzeba było przestawić MODE 1 na MODE 2 i wtedy układ kanałów się zgadzał

 

 

czyli jednak miałem rację że jest inna kolejnośc

 

chyba się nie rozumiemy, trudno ;) Mode 1 na 2 zmienia kanał gazu z kanałem wysokości.

 

nie o to tutaj chodzi abyśmy robili spory, ważne że działa tak jak powinno i wszyscy są zadowoleni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.