Skocz do zawartości

Nowy adept RC wita


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

To moj pierwszy post na forum.

RC zainteresowałem się miesiąc temu. Na początku miały być heli ale poczytałem o kosztach kazdej kraksy i dalem sobie spokoj.

Szukałem szybowca. Taniego by zobaczyc czy sie wciągne.

Zakupiłem Oriole, zabawka ale bardzo fajna i wciagająca. Mam dwa bo okazyjnie kupiłem drugiego by miec na czesci ale jak narazie tylko drugiego aku uzywam bo mimo ze moj 1 egzemplarz mial juz złamane tylne skrzydło i nadłamane główne to bardzo łatwo się dało go wzmocnić itp. Czytałem już niepochlebne opinie o nim tutaj ale ich nie potwierdzam. Jak na pierwszy kontakt wydaje mi się ok. Zasięg aparatury jest dobry jak za te pieniadze, na odległości 280m zaczyna przerywać. Konstrukcja mocna zwłaszcza jak się skrzydła wzmocni taśmą klejącą. Na jednym aku latam 15m + szybowanie a to zalezy , moj rekord to 54minuty jak się trafiły kominy ciepłego powietrza. Ale teraz zaczyna mi już brakować manewrów i w poszukiwaniu nowego nabytku trafiłem na grupę.

Tak więc witam.

Norbert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.