Skocz do zawartości

Witam. Co mi doradzacie po Oriole?


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

A ten odbiornik ma napisane 36MHz , to ich pomylka czy jak bo wszedzie widze apki i odbiorniki na 35MHz.

 

Masz racje pomyliłem odbiorniki powinien być 35 MHz jednak cena pozostaje ta sama, co do cła raczej nie zapłacisz jak już to podatek przy tej kwocie jakieś 90 zł przy odrobinie szczęścia opłata Cię ominie.

Na wszelki wypadek podmienię linka tak żeby wskazywał na prawidłowy odbiornik:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się i mam nadajnik E-sky z gniazdem symulatora, mam tez kabel. Bojowałem z nim 3 godziny zanim sie połapałem jak wszystko poustawiać na AeroFly Deluxe Pro. Na FMS nie chcę działać :P

Ustawiłem sobie apkę tak że w lewym drążku mam gaz i kierunek ( tylny pionowy ster ) , a w prawej mam wysokość i lotki na skrzydle.

Pościągałem sobie modele samolotów do Aero i śmigam już chyba 10 godzin z przerwami godzinnymi na ładowanie akumulatorków bo o dziwo po 2 godzinach siadają. Może to dlatego że mam włożone 4x2700 i 4x1600 ale takie mam. Ładowarkę mam sprawną bo w godzinke są naładowane obydwa komplety więc nie ma tragedii.

Ile Wam apki działają na aku i jakich używacie? Myślałem że na naładowanych to z tydzien bedzie trzymać a tu po 2 godzinach zaczyna mrugać dioda na czerwono , po kolejnych 5 minutach świeci ciągłym czerwonym i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.