Skocz do zawartości

Kielce lub okolice - gdzie wyasfaltowany plac?


adamm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów i koleżanki.

 

Szukam miejsca z wyasfaltowaną nawierzchnią, długą i szeroką w kielcach lub bardzo bliskiej okolicy.

Miejsca gdzie pracujący o 6 rano silnik nie będzie nikomu przeszkadzał.

 

 

Po Sky Surferze przyszła kolej na coś z kołami.

 

Złożonego mam już kita Cessny 182 140cm.

 

Miejsce gdzie latam SS ma pasek asfaltowej drogi (z niewielkimi zakrętami).

SS wyląduje wszędzie, lepiej lub gorzej, ale wyląduje.

 

Modelem nie szybowcowym zauważyłem że lata się całkiem inaczej i mimo że SS-em ląduję dobrze i trafiam w 99% lądowań na asfalcie tak jak chcę, to Cessną już mam problem z trafieniem na pas i kolejny raz będę ją dzisiaj naprawiał.

 

Na 3 starty wszystkie 3 zakończyły się awarią przedniego koła (1-skrzywienie, 2-pęknięcie wręgi mocującej koło, 3-uszkodzenie serwa) - wszystkie awarie z powodu nie trafienia w pas tylko pół metra poza asfaltem.

 

Zna ktoś miejsce gdzie bezstresowo będę mógł popróbować Cessnę?

Najlepiej nie pasek asfaltu tylko coś większego, szerokiego i na tyle utwardzonego że maleńkie koła cessny dadzą sobie radę

 

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 4 tygodnie później...

historyczne informacje o lotach RC na tym boisku są na http://www.rckielce.iq24.pl/default.asp?grupa=163953&temat=144825

Z tematu wynika że było to dogadywane z administracją obiektu.

 

Obecnie latające scyzoryki coś knują w temacie zorganizowania lotniska RC poprzez stowarzyszenie http://www.rckielce.iq24.pl/default.asp?grupa=163953&temat=449766

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.