Skocz do zawartości

Problem z Lama-5


MoGoLeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam mały problem , kupiłem sobie heli (mój pierwszy - Lama-5) i lekko go uszkodziłem przy rozpakowywaniu z kleiłem go i nie wiem czy on będzie latał, ponieważ gdy próbuje nim wystartować albo się kręci w kółko albo nie chce ruszyć w górę . Może to jest po prostu brak doświadczenia wrzucę ssy jak to wygląda i jak można napiszcie jak się wybić w górę.

 

Uszkodzenie z bliska :

 

dsc00212ph5.jpg

 

dsc00213bp2.jpg

 

Troszkę dalej:

 

dsc00214je7.jpg

 

Cały heli:

 

dsc00215wg0.jpg

 

Pilot może wyjaśnicie jak wystartować na nim:

 

dsc00216nj6.jpg

 

I pudełko:

 

dsc00217lc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Kup sobie jakis Cyjano Akryl(popularnie Kropelka)

Poklej ta czesc,wlacz aparature podlacz pakiet i delikatnie dodawaj gazu....Jak zacznie wzbijac sie w powietrze odejmij troszke i pozwol pojezdzic po podlozde zebyc"wyczul" model...Potem delikatnie wzbij sie w powietrze na 15cm max i sprobuj utrzymac model w miejscu..jak by zaczol spadac odejmij gazu(daj drag od gazu max w dol)jakbys stracil kontrole....Lepeij miec duuuzy pokuj lub jakas hale ,garaz itp.Zycze powodzenia w lotach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plasticzki możesz odciąć bo ani nie zaszkodzą ani nie poprawią nic. A lamę tak jak pisze kolega Marcinmb musisz dodać gazu i kontrować trymerami (te suwaki obok drążków). Pamiętaj że Sam za ciebie nie poleci i musisz go cały czas pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam dużo wiadomości z epheli i wiem więcej niż nie jeden z uczestników pogawędek na tym forum :P

 

Może nie uwierzysz, ale nie jesteś jedyny. Jesteś za to jedyny, który pragnie to obwieścić całemu światu. :wink:

A powtarzanie banałów, które i tak już ktoś inny powiedział, a jeszcze kto inny wymyślił, to żadna wiedza.

Różnica między głupcem a medrcem, polega na tym, że człowiek mądry wie, że jest głupi i usiłuje swoją głupotę zmniejszyć w ciszy i pokorze, przyjmując do wiadomości fakt, że nigdy nie będzie wiedział wszystkiego.

Głupiec zaś wie wszystko - tyle, że lepiej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż... troszeczkę przepłaciłeś. Na E-bay-u mozna je kupić za 32 funty z kawałkiem + 14 funtów z pensami "wysyłka do Polska".

Ale zawsze możesz spróbować dokupić coś takiego:

http://www.rc-modele.pl/product_info.php?cPath=124&products_id=2211

Oryginalny ogonek, niestety bardziej łamliwy do V3

http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p1575,rama-ogonowa-ek1-0327-e-sky

 

Nie jest to wielka kwota i można zaryzykować zakup - Może akurat Lamowski będzie pasował, lub da się przerobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.