elektron Posted February 1, 2007 Posted February 1, 2007 Witam. Dzisiaj wymontowalem z Cd'ka bardzo ladny i zgrabny silniczek CD. Martwia mnie jego wymiary - stator 20mm a rotor 23 mm. Nie wiem czy jest sens przerabiac taki maly silniczek ?? Jaki moge uzysac z niego ciag?? ( marzenie to to aby latal w nowym smove 250g)...
ertman_176 Posted February 1, 2007 Posted February 1, 2007 Przy masie modelu 150 g do lotu i masie silnika max 17 g sie nada ... ~ 180 g ciagu z 2s 360
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.