Skocz do zawartości

Zasilanie nadajnika


Norbert

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadajnik 4 kanałowy E-sky.

Jako że w ogromnym tempie zjada akumulatorki i przez to nie mozna swobodnie polatac na symulatorze a zauwazylem że nadajnik ma gniazdo jakby zasilania w okolicy miejsca na baterie.

Jaki zasilacz byłby odpowiedni do zasilenia takiego nadajnika i czy podczas zasilania z zasilacza akumulatorki tez musza byc w środku?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz kwarc na czas zabawy w symku? To ważne, nie będzie ci się grzała z tyłu, i mniej prądu zje.

Co do tego gniazdka z boku to służy ono raczej do ładowania akku w środku nadajnika, a nie do zasilania apki. Z tego co pamiętam to polaryzacja jest tam odwrotna niż u nas przyjęty standard (zamieniony minus z plusem), więc musisz to sprawdzić przed podłączeniem zasilacza.

Ale dokładnych informacji radzę poszukać ci tu - dużo więcej ludzi tam korzysta z tej apki niż na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gniazdo raczej napewno służy do ładowania akumulatorów nadajnika,

 

wyjmuj kwarc to nie będzie działał moduł nadawczy a tym samym nie będzie brał tyle prądu, pozatym latając na symulatorze bez wyłączonego modułu w.cz. nadajnika i z nie rozłożoną anteną możesz uszkodzić sam nadajnik.

 

U mnie w hitech'u w gnieździe trenera (tym do symulatora) można zewrzeć odpowiednie dwa piny - odłącza to moduł w.cz. i nie trzeba wyciągać wtedy kwarca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwarc oczywiście wyciągam. Tak mi właściciel apki powiedział. Albo z kwarcem i wysunieta antena albo kwarc wyjąć do symulatora.

Oczywiscie wygodniejsza opcja druga :lol:

Co do gniazda , w apce środek jest - z na zewnątrz +.

Mam kilka zasilaczy w domu i nawet wydaje mi się , że pasowałby ten którego kupiłem z ładowarką do paluszków ale muszę sprawdzić te + i - czy są tak samo. Jeśli nie to lipa.

Swoją drogą ładowarka mi pokazuje kiedy aku są naładowane , a aparatura chyba nie ma jak więc wygodniej ładować zewnętrzną.

Dziwne , nie dostałem żadnego emaila że jest odpowiedz na moj post i gdybym nie wszedł tu ot tak to bym nie wiedział że odpowiedzieliście. Wczoraj przychodzily a dzis nic , patrze a w profilu wyłączone powiadomienia choć nic nie wyłączałem...

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.