Skocz do zawartości

Różnice między Samolotem a Heli


VJ_Adams

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem przekonany, czy inwestowanie kasy w sprzęt szczotkowy jest dobrym pomysłem.

Silniki do helików są zazwyczaj bardzo szybkoobrotowe, bo przechodzą przez sporą przekładnie. Regulatory do heli mają specjalny tryb heli oprócz normalnego. To są jedyne znane mi różnice, jednakże w przypadku pokazanego przez Ciebie sprzętu nie odgrywa to roli. Ten sprzęt będzie działał wszędzie tak samo, tylko po co?

za niewiele więcej będziesz miał bezszczotkę z reglem, która ma same zalety nad silnikiem szczotkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten specjalny mod to tak zwany soft-start który ma zapewnić by silnik nawet po daniu gazu na maksa nie wystartował z pełną mocą a powoli wchodził na obroty.

Inny start silnika w heli jest niebezpieczny dla przekładni i może doprowadzić do złożenia się łopat i przewrócenia się helika - czyli zwykle uszkodzenia go:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.