Skocz do zawartości

RealFlight G4 i optic 6


rybok_999

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

A jak skonfigurować tą aparaturę z symulatorem, jeśli wciskam auto detect poruszam drążkami i wykrywa je, dalej wchodzę w symulator, chcę dokonać kalibracji, to te cztery kanały skalibruję, do reszty nie mam dostępu przez co nie mogę wcisnąć "finish" więc kalibracja nie ukończona i modelem nie da się sterować, podobno można ręcznie przypisać przyciski nie uzywając opcji auto detect, jeśli ktoś lata na Opticu proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, nie chcę zaśmiecać forum i zakładać kolejnego tematu pod tym samym tytułem. Chciałem polatać na Realflight G4,5 ale na Opticu, zakupiłem w tym celu kabel USB. Pod FMS działa bez problemu, daje się skalibrować i wszystko jest ok. Problem jest jak chcę odpalić pod G4,5 wyskakuje mi takie coś "No Authorized InterLink found. Make sure your InterLink Elite is plugged in and try again". I tutaj moje pytanie czy potrzebuję sterownika do kabla aby był widoczny dla symulatora? skoro FMS go widzi to chyba nie ale nie jestem do końca pewien. Jeśli już ktoś przechodził podobne boje i wie jak to wszystko ostawić to proszę o radę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.