Jump to content

Nemo i zamieszanie z kanałami.


Norbert

Recommended Posts

Posted

Raczej niema,nie znam tego silnika musisz,się pobawić sam.Jeżeli są od strony szczotek otwory wentylacyjne to, trzeba przedmuchać sprężonym powietrzem i przemyć benzyną ekstrakcyjną lub aerozolem do czyszczenia potencjometrów(Kontakt).

,a jeżeli nie ma dojścia z zewnątrz to trzeba niestety zdemontować denko ze szczotkami i dostać się do środka,

Posted
po około 2 minutach ponownie zaczął silnik zwalniać...

silnik nie reagował na dodawanie gazu, martwy. Stery oczywiscie chodzily wiec to nie wina akumulatora

Niekoniecznie, może masz tak słaby akumulator, że pod większym obciążeniem (od silnika) napięcie na tyle maleje, że regulator odcina silnik.

Posted

hubert_tata, to nie to , aku naładowane pełne i objaw sie pojawia.

Poza tym mam dwa identyczne aku i gdy to sie stanie to na zadnym nie dziala.

Posted

Wróżka na urlopie,może zrobisz jakieś fotki swojego ,,zespołu napędowego" i reszty co tam masz w tym modelu,może wtedy ktoś coś tam zobaczy i sprawa się wyjaśni.

Posted

Szczotki w silniku a konkretnie jedna się zawiesa jak dostaje temperatury. Dałem znajomemu co się tym bawi amatorsko do sprawdzenia.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.