tytan12 Posted September 7, 2008 Posted September 7, 2008 Raczej niema,nie znam tego silnika musisz,się pobawić sam.Jeżeli są od strony szczotek otwory wentylacyjne to, trzeba przedmuchać sprężonym powietrzem i przemyć benzyną ekstrakcyjną lub aerozolem do czyszczenia potencjometrów(Kontakt). ,a jeżeli nie ma dojścia z zewnątrz to trzeba niestety zdemontować denko ze szczotkami i dostać się do środka,
hubert_tata Posted September 7, 2008 Posted September 7, 2008 po około 2 minutach ponownie zaczął silnik zwalniać...silnik nie reagował na dodawanie gazu, martwy. Stery oczywiscie chodzily wiec to nie wina akumulatora Niekoniecznie, może masz tak słaby akumulator, że pod większym obciążeniem (od silnika) napięcie na tyle maleje, że regulator odcina silnik.
Norbert Posted September 7, 2008 Author Posted September 7, 2008 hubert_tata, to nie to , aku naładowane pełne i objaw sie pojawia. Poza tym mam dwa identyczne aku i gdy to sie stanie to na zadnym nie dziala.
olo Posted September 7, 2008 Posted September 7, 2008 Wróżka na urlopie,może zrobisz jakieś fotki swojego ,,zespołu napędowego" i reszty co tam masz w tym modelu,może wtedy ktoś coś tam zobaczy i sprawa się wyjaśni.
Norbert Posted September 8, 2008 Author Posted September 8, 2008 Szczotki w silniku a konkretnie jedna się zawiesa jak dostaje temperatury. Dałem znajomemu co się tym bawi amatorsko do sprawdzenia.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.